Kia Carens Nagrzewa Się Silnik. Wyrażam zgodę na używanie przez grupę olx sp. La najsłynniejsza przyczyna kłopotów z podgrzewaniem jest uszkodzona świeca żarowa.

silnik Kia Carens II Trajet Santa Fe 2.0 crdi niski
silnik Kia Carens II Trajet Santa Fe 2.0 crdi niski from sprzedajemy.pl

Kia carens 2dm 3 144km 2007r. Mam następujący problem z moim autem kia carens 1.8 2000 r. Będę jeszcze u mechanika w tej sprawie ale może zdąże przed wizytą.

Swieci Się Kontrolka Silnika I Po Każdej Wizycie W Autoryzowanej Stacji Wymieniają Mi Co Innego:

Brzdękniecie kilka minut po zgaszeniu silnika. 5) na biegu jałowym temperatura zaczyna powoli opadać i wskazówka zatrzymuje się na 70. To mój dziewiczy post na tym forum, więc wybaczcie ewentualne gafy.

Będę Jeszcze U Mechanika W Tej Sprawie Ale Może Zdąże Przed Wizytą.

Na wolnych obrotach na i biegu bez dodawania gazu samochód kangurzy szarpie dzieje się to tylko na zimnym silniku na rozgrzanym zero problemów. Musimy wtedy zróżnicować silniki diesla, na których są zintegrowane świece żarowe. Kia carens 1.7dm 3 115km 2015r.

Linia Nadwozia W Modelu Kia Carens Nie Jest Oryginalna, Za To Auto To Punktuje Dzięki Swojej.

Bardzo wolno rozgrzewa sie samochod. La najsłynniejsza przyczyna kłopotów z podgrzewaniem jest uszkodzona świeca żarowa. Wtedy ropniak pali 2x więcej jak nie więcej, w dodatku bardzo skraca to żywotność silnika, bo zanim się nagrzeje to już dojedziesz i tak w kółko.

Generalnie Te Świece Umożliwiają Podgrzać Komorę Spalania.

Od paru tygodni zauważyłem dziwne zjawisko w moim carensie iv (1.6 benzyna, 2016 r., 15 tyś km przebiegu): Mamy to czego szukasz, wejdź i sprawdź! Więc to obniżyć tempo silnika i ogranicza jego.

Mam Następujący Problem Z Moim Autem Kia Carens 1.8 2000 R.

Newsletter, wiadomości sms) przez grupę olx sp. Środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. Na wyższych biegach i prędkościach obrotowych nie ma tego.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *