Kodowanie Kluczyka Nissan X-Trail T30. Odnośnik do odpowiedzi udostępnij na innych stronach. Samochód do którego będzie kodowany klucz.

Nissan Xtrail T30 20022007 Doublure à l`arc (4 pièces
Nissan Xtrail T30 20022007 Doublure à l`arc (4 pièces from dd-tuning.fr

Przełącz zapłon z położenia 0 na on 6 razy w ciągu 10 sekund. Rufen sie uns an oder schreiben sie uns, wir helfen ihnen gerne weiter.gebrauchtes teil ist im einwandfreien zustand. Kluczyk dobry bo kumpel mi go sprawdził.

Rufen Sie Uns An Oder Schreiben Sie Uns, Wir Helfen Ihnen Gerne Weiter.gebrauchtes Teil Ist Im Einwandfreien Zustand.

Sposób pasuje do wielu modeli, ale w zależności od posiadanego modułu w auc. Complete kit as photosthe kit comes from the dismantling, the images present exactly the product offereddo you have any doubts as to whether the part fits your car? Samochód do którego będzie kodowany klucz.

Przy Realizacji Klient Powinien Posiadać:

Kluczyk dobry bo kumpel mi go sprawdził. W filmiku dowiecie się jak zaprogramować kluczyk do centralnego zamka w nissanie. Nissan x trail kluczyk najnowsze ogłoszenia na olx.pl.

Wyłączyć Zapłon, Ale Pozostawić Kluczyk W Stacyjce.

Odnośnik do odpowiedzi udostępnij na innych stronach. Sam surowy kluczyk to groszowe sprawy. Die abbildungen entsprechen genau dem angebotenen produkt.haben sie zweifel, ob das teil zu ihrem auto passt?

Tanie I Dobre Opinie Górna Warstwa Skóry.

Nie przejmuj się że za pierwszym razem nie uda się. Przekręcić kluczyk w stacyjce 6 razy w ciągu 10 sekund (włączasz zapłon i wyłączasz), po 6 razie na pozycję acc i powinien mrugnąć kierunkami 2 razy. Bardzo sprawnie odpowiada na większość wiadomości.

Ta Instrukcja Należy Do Kategorii Samochody I Otrzymała Oceny Od 11 Osób Ze Średnią 8.6.

41 philips crypto 4d texas crypto. Nie wiem jak jest z immobilaizerem i c. Cena gotowego klucza jest zależna od typu zastosowanego transpondera oraz sposobu jego programowania.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *