Kontrolki W Samochodzie Suzuki Swift. Część z nich ma charakter wyłącznie informacyjny lub ostrzegawczy, a część wskazuje na konkretne usterki. Odpowiednie wartości są umieszczone na naklejce, którą można znaleźć na klapce od wlewu paliwa, na słupku lub wewnętrznej stronie drzwi, w instrukcji obsługi samochodu suzuki swift oraz naszej tabeli ciśnień.

Co oznaczają kontrolki na desce rozdzielczej?
Co oznaczają kontrolki na desce rozdzielczej? from moto.pl

Witaj, ta kontrolka nazywa się check engine,a przyczyn wystepowania jest mnóstwo.najpierw sczytanie błędów, a potem diagnoza i można cos kombinowac z naprawą. Umówiłam się na spotkanie w sprawie jej kupna, pojeździłam, niby wszystko ok, jak zapewnia sprzedawca. Kontrolki na desce rozdzielczej w aucie.

Nie Chodzi Tu O Koszty Ale Na Pewno Się Stresowałeś ,Że Coś.

11) problem z kierunkowskazami ». Jedną z nich jest kontrolka silnika, której zapalanie się może być spowodowane wieloma przyczynami. Ciśnienie w oponach samochodu suzuki swift należy utrzymywać na poziomie zalecanym przez jego producenta.

Witam, Zamierzam Kupić Staruszkę Suzuki Swift Mk2.

Do najczęstszych przyczyn świecenia kontrolki można zaliczyć: Zapalenie się tej kontrolki świadczy o zbyt wysokiej temperaturze płynu chłodniczego lub o jego braku (zwykle miganie). Kontrolka samochód z kluczem pojawia się przeważnie w dwóch sytuacjach:

Mam Suzuki Liana 1.4 W Dyzlu No I Pala Się 2 Kontrolki Jeden Dzek I Drga Sa 2 Sprężynki Co Może Być Za Przyczyna Bo Bylam Na Komputerze I Wykazalo Zawor Recyklingu Spalin A Zaprowadziłam Do Mecha Nika Stwierdził Ze Zawor Jest Dobry Chce Zaznaczyć Ze Te Kontrolki Za Palaja Się Na Zolto.

Przewód masowy w suzuki jest. Auta za 20 tysięcy, które nie chcą się psuć! 9) swift 1.0 schemat instalacji elektrycznej monowtrysk ».

Może To Być Zła Praca Egr,A Może To Być Coś Zupelnie Innego.

Trzymając przycisk i hamulec, włącz zapłon. W takiej sytuacji musimy jak najszybciej zatrzymać samochód, wyłączyć jednostkę napędową i uzupełnić brakujący płyn. Jeśli pasek zerwie się, zsunie lub zaolei, nie będzie napędzał alternatora.

1.Podczas Jazdy Na Niskich Obrotach (Np.

Ale wcześniej na oryginale nie miałeś iskry. Zrób diagnozę i będzie coś jaśniej.w tej chwili to. Naciśnij i przytrzymaj przycisk resetu kilometrów przy zegarach (najlepiej lewą ręką).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *