Land Rover Freelander Gdzie Jest Moduł Komfortu. Pilot 2 przyciskowy na zegarach po środku jest czerwona dioda (dokładnego alarmu nie znalazłem) , w skrzynce bezpieczników jak by miał moduł komfortu żółte przekaźniki zależenie od ułożenia kluczka w stacyjce tykają. Nie grzały świece w garażu zapalił od strzała.

Blue Print sonda lambda do Land Rover Freelander 2013
Blue Print sonda lambda do Land Rover Freelander 2013 from matra.auto.pl

Land rover freelander 99r 1.8 + lpg. Immobiliser znajduje się na ściance bocznej obok pedałów. Drugim problemem jest sytuacja gdzie podczas jazdy na wyświetlaczu radia pojawia się komunikat ,, vehicle.

Przekaźnik Świec Również Sprawny Po Głębszym Grzebaniu Okazało Się Że Przewód Od Świec Żarowych Wypiął Się Z Skrzynki.

Pewnie zardzewiał lub zwyczajnie padł. Moduł komfortu to może i mają ale inne auta w lr to się nazywa body control module istotnie zarządza on i centralnym zamkiem i szybą tylną spadek napięcia lub odłączenie aku powoduje utrate pamięci szyby tylnej trzeba skalibrować ustawienia szyby nauczyć ukł. _____ wcześniej poldorover 10 lat złego słowa nie powiem rover 220sdi szedł jak pocisk lr freelander 1.8 hard top pb/lpg będę tęsknił

Land Rover Freelander 99R 1.8 + Lpg.

[link do allegro wygasł] jest taki wystawiony do sprzedaży. Land rover freelander,problem z zlokalizowaniem pompy paliwa. Tematy o freelander kontrolki, land rover freelander.

Land Rover Freelander Nie Chce Palić.

Land rover freelander 99r 1.8 + lpg. Immo w pilocie nie widać żeby mógł mieć. Immo w pilocie nie widać żeby mógł mieć.

Mk6 Ma Moduł Gem I Jest To Duża Czarna Puszka W Której Znajduje Się Nie Tylko Przerywacz Kierunkowskazów.

Przerywacz w przełączniku kierunkowskazów to był w starszych fiestach. Pod maską jest skrzynka bezpieczników i bezpiecznik 100a od świec oczywiście był sprawny. Części używane do land rover freelander moduł / sterownik komfortu online☑️!

Moduł Komfortu Nie Tak Prosto Wymienić.

Pilot 2 przyciskowy na zegarach po środku jest czerwona dioda (dokładnego alarmu nie znalazłem) , w skrzynce bezpieczników jak by miał moduł komfortu żółte przekaźniki zależenie od ułożenia kluczka w stacyjce tykają. Drugim problemem jest sytuacja gdzie podczas jazdy na wyświetlaczu radia pojawia się komunikat ,, vehicle. Witam serdecznie.mam do sprzedania moduł sterownik ywc 106390 sprawny do land rover freelander.możliwość montażu na miejscu.udzielam gwarancji rozruchowej.więcej informacji pod numerem telefonu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *