Land Rover Freelander Td4 Nierówna Praca Silnika. Nie wrz 09, 2012 07:21 syntax [freelander] nierówna praca na biegu jałowym: 2 179,00 zł z dostawą.

land rover range rover sport 2.7 TD V6 4x4 vymenim
land rover range rover sport 2.7 TD V6 4×4 vymenim from auto.bazos.sk

Silnik pracuje nierówno na zimno, po rozgrzaniu jest lepiej. Land rover (freelander, range rover itp.) 0: Ma ktoś pomysł co jest nie tak ?

[Freelander] Dławienie Nierówna Praca Silnika Na Benzynie Forum Klubu Roverki.pl Strona Główna » Porady Techniczne » Land Rover (Freelander, Range Rover Itp.) » [Freelander] Dławienie Nierówna Praca Silnika Na Benzynie

Wymieniłem 2 szpilki i wyciągnełem wszystkie wtryski. Firma chromemaster automotive specjalizuje się w sprzedaży akcesoriów do tuningu optycznego, stylizacji linii nadwozia, ochrony elementów karoserii oraz wyposażenia użytkowe Samochód odwiedził już kilka warsztatów, wszyscy stawiali na wtryski.

Przy Puszczeniu Gazu Kontrolka Gaśnie, Silnik Zachowuje Się Normalnie.

Z o.o., podmioty powiązane i partnerów. Pią lis 24, 2017 21:23 yetixxx [freelander] nierówna praca, dymi na zimnym typ: Silnik po uruchomieniu (na zimno) pracuje w porządku ale po rozgrzaniu (przejechaniu jakiegoś odcinka drogi) silnik na wolnych obrotach pracuje nierówno.

( Land Rover Freelander ) Nierówna Praca Silnika Na Benzynie Postów Na Stronie:

Pon lis 20, 2017 21:31 sknerko Land rover (freelander, range rover itp.) 1: Nierówna praca silnika astra g 1.6 16v

Wyrażam Zgodę Na Używanie Przez Grupę Olx Sp.

Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki. Silnik freelander najnowsze ogłoszenia na olx.pl. Newsletter, wiadomości sms) przez grupę olx sp.

Jadąc Dzisiaj Moim Felkiem Na Trasie ( Lf Td4, 2003 ) Nagle Zaczęło Trzęść Silnikiem Oraz Zapaliła Się Pomarańczowa Kontrolka Check Engine.

Środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. Mam freelanderka td4 urwały mi się w nim szpilki od wtrysku. Nie wrz 09, 2012 07:21 syntax [freelander] nierówna praca na biegu jałowym:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *