Mata Do Bagażnika Kia Sportage Iv. Kia sportage iv dolna podłoga bagażnika od 2016 + gratis ! Druga strona z wytrzymałą powierzchnią gumową, odporną na zabrudzenia.

Mata bagażnika gumowa KIA Sportage IV od 2015 dolna
Mata bagażnika gumowa KIA Sportage IV od 2015 dolna from motos.pl

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce. Mata bagażnika gumowa do kia sportage iv od 2015. Lista produktów kategorii mata welurowa bagażnika.

Lista Produktów Kategorii Mata Welurowa Bagażnika.

Mata do bagażnika gumowa do: Kia sportage iv dolna podłoga bagażnika od 2016 + gratis ! Gumowe dywaniki do bagażnika samochodowego tworzone są ze specjalnego materiału tpe, a ich kształt odpowiada obrysowi przestrzeni użytkowanego bagażnika.

Mata Bagażnika Gumowa Do Kia Sportage Iv Od 2015.

10,25 zł x 10 rat raty zero szczegóły w ofercie. Gumowe maty i kuwety kia to niezwykle komfortowe i użyteczne rozwiązanie, po które powinien sięgnąć każdy właściciel samochodu. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

10,50 Zł X 10 Rat Raty Zero Szczegóły W Ofercie.

Wkład mata bagażnika kia sportage iv (od 2015r) od super sprzedawcy. Kia sportage iv mata do bagażnika premium górna podłoga bagażnika. Zamów dostawę do dowolnego salonu i.

100% Tpe Zaletami Stosowania Wkładu Do Bagażnika Są:

Mata bagażnika gumowa kia sportage iv od 2015 górna podłoga bagażnika. * dla zakupów powyżej 400,00 zł darmowa dostawa! Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w twojej przeglądarce.

Dopasowana Do Pod Konkretny Model Samochodu.

Oleje , farby czy paliwa. Z zatrzaskami do przypięcia maty osłaniającej zderzak. Dzięki gumowej macie do bagażnika kia uchronisz się od błota i innego brudu, a wyczyszczenie samej maty zajmie ci dosłownie chwilę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *