Mazda 6 Dymi Przy Przyspieszaniu. Mazda 6 2004 2.0 disel zaczął tracić moc wtedy zapalala się kontrolka silnika ale moc po czasie powracala a kontrolka. Wiele usterek jednostki napędowej można rozpoznać po typowych objawach.

Mazda 6 pierwszej generacji wybrać dwulitrowego diesla
Mazda 6 pierwszej generacji wybrać dwulitrowego diesla from www.auto-swiat.pl

No tak ale nieszczelny ic czy dziura w dolocie kopci na czarno,. Nie odpala, mazda 323 f ba 1.5 16 v b6, witam mam problem z moja mazda 6 z 2003 roku, biały dym na zimnym silniku w mazda 626 Niekiedy jak się delikatnie przytrzyma gaz to go puści i czuć że jest ok i przyspiesza.

Nie Jest Prawdą, Że Każdy Diesel Kopci.

Mazda 6 2004 2.0 disel zaczął tracić moc wtedy zapalala się kontrolka silnika ale moc po czasie powracala a kontrolka. Bardzo dziękujemy za zaproponowanie nowego tematu! Spotkalem kilka aut,lekko ztuningowanych gdzie taki gwiz byl slyszalny z turbo i kolesie sie nawet tym szczycili.

Witam, Mam Taki Problem Samochód Czasem Po Odpaleniu Kopci Na Czarno I Nie Ma Mocy Na Ogół Normalnie Ma Siłę Nie Dymi Tylko Raz Na Jakiś Czas Przy Odpaleniu Lub Po Krótkiej Chwili Po Zaczyna Kopcić.

Mazda 6 2.2 2015 150 ps szarpie przy przyśpieszeniu. Trochę dymi zresztą większość starszych diesli i wcale nie oznacza to usterki wymagającej pilnej naprawy. Jest tylko jeden szczegół, przy wyciszonym radiu i otwartych szybach słychać wyraźne, metaliczne stukanie jakby z prawej strony silnika.

Podczas Jazdy Zauważyłem Dziwny Dźwięk Z Komory Silnika Lub Skrzyni Biegów, Taki Trochę Jakby Dmuchanie W.

Wiele usterek jednostki napędowej można rozpoznać po typowych objawach. Czy to normalne ze slychac lekki gwizd przy przyspieszaniu?czy to turbo?dodam ze moje auto jest bez zadnych przerobek, diesel,2008,sport. Kupiłem to auto niedawno i chyba wbiłem się ale auto chce naprawić.

Posiadam Mazde 6 Diesel Rok 2003.

Mocno dymią (obowiązkowo!) niektóre starsze konstrukcje, jak np. No tak ale nieszczelny ic czy dziura w dolocie kopci na czarno,. Dobrze jest zdawać sobie sprawę z tego, że wycięcie filtra nie zwalnia nas z „konieczności” oczyszczania silnika.

Auto Rusza Z Piskiem Wszystko Ok 1, 2, 3 Bieg Później 4 5 6 Bieg Bardzo Powoli Nabiera Prędkości Przy Pedale Do Podłogi Powiedzmy Ze Jedziemy 60 Mil/H I Pedał Do Podłogi 10 Sekund Do 70 Mil/H Nawet Czasami Wskazówka Prędkościomierza (Przy Gwałtownym Naciśnięciu Pedału Gazu Do Deski) Nie Podnosi Się Przez 3 Sek.

Diesel kopci na czarno przy przyspieszaniu, była wymieniana turbina. Samochód dymi przy depnięciu gazu oraz podczas szybszej jazdy w dodatku za dużo pali. Niesprawna pompa paliwowa lub zabrudzony filtr paliwa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *