Mitsubishi Lancer Mitsubishi Lancer 2011 1.5 Jaki Rozrzad. The 2011 mitsubishi lancer is a compact sedan available in de, es, gts and ralliart trim levels (the lancer evolution is reviewed separately). Predstavljen u siječnju kao četverovratna limuzina.

Купить б/у Mitsubishi Lancer X Рестайлинг 1.5 AT (109 л.с
Купить б/у Mitsubishi Lancer X Рестайлинг 1.5 AT (109 л.с from auto.ru

8/2005, najeto 53tis.km,čerstvě po tk do 01/24, barva blue perl metalic t70 oem karoserie absolutně bez koroze a to již před samotným lakováním.lakováno pro. Zaměřte se na vámi preferované benzínové verze, vyhněte se automatu (variátorová převodovka byla dodávána s motorem 1.8 mivec) a korozi podvozkových dílů si nechte zkontrolovat na zvedáku. Nabídka zahrnovala celkem dvanáct variant tohoto auta vybavenených motory 1.2, 1.4, 1.6 a 2.0 v dieselu.

Mitsubishi Lancer Předchozí Generace Není Žádný Průšvih.

Mitsubishi lancer evolution 11 kėbulasstipri pokyčiai sportinio stiliaus kryptimi ir nukrypimas nuo klasikinių ankstesnės versijos elementų, kurie jau yra gana nuobodūs vairuotojai. The 2011 mitsubishi lancer is a compact sedan available in de, es, gts and ralliart trim levels (the lancer evolution is reviewed separately). Ohlídejte si servisní intervaly, první modely byly nastaveny na 15 tisíc ujetých kilometrů, další pak na 20 tisíc kilometrů.

The New Lancer Ralliart From Mitsubishi Was First Introduced At The 2008 Paris Motor Show Along With Its Sportback Ralliart Brother And Represents A.

Točivý moment 108 nm (80 ft/lb) při 3000 ot./min. Dostupný je ve verzích sedan, kombi či hatchback. Mitsubishi lancer první generace se začal vyrábět v únoru roku 1973 aby tak zaplnil mezeru na trhu mezi vozy mitsubishi minica a galant.

Do Roku 2015 Platila Na Nová Auta Od Mitsubishi Záruka Tři Roky Nebo 100 Tisíc Kilometrů, Později Narostla Na Pět Let (Nebo 100 000 Km).

Mitsubishi lancer je osobní automobil střední velikosti japonské automobilky mitsubishi. Autorizovaných opraven značky, navíc poskytujících slevy na náhradní díly pro pět a více let staré vozy. Zaměřte se na vámi preferované benzínové verze, vyhněte se automatu (variátorová převodovka byla dodávána s motorem 1.8 mivec) a korozi podvozkových dílů si nechte zkontrolovat na zvedáku.

8/2005, Najeto 53Tis.km,Čerstvě Po Tk Do 01/24, Barva Blue Perl Metalic T70 Oem Karoserie Absolutně Bez Koroze A To Již Před Samotným Lakováním.lakováno Pro.

Mitsubishi lancer je automobil firmy mitsubishi motors vyráběný od roku 1973. Proto jsem začal toužit po návratu zpět k mitsubishi lancer. 2009 mitsubishi lancer 2009 bluetooth setup cz.pdf česky:

Ojetinu Se Mi Už Kupovat Nechtělo.

Prvo je pušten u prodaju u sjevernoj americi i japanu, a nakon nekoliko mjeseci u europi. Nabídka zahrnovala celkem dvanáct variant tohoto auta vybavenených motory 1.2, 1.4, 1.6 a 2.0 v dieselu. Ta se prodává také jako mitsubishi galant fortis nebo proton inspira.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *