Mitsubishi Pajero 2 Problem Z Obrotomierzem. Potrzebuje informacji dotyczących licznika w mitsubishi colt z 1990 roku. Mitsubishi pajero 2,5tdi, problem z obrotami i obrotomierzem.

How To fix Pajero/Shogun/Montero Stuck horn problem Step
How To fix Pajero/Shogun/Montero Stuck horn problem Step from www.pajero.guru

8.2, inaczej post trafi do kosza, manta. Witam mam problem z obrotami w mitsubishi pajero 2,5 tdi rok 1994 na zimnym silniku obroty 900 jak się zagrzeje wskakują na 1200 i tak zostaje, oraz problem z obrotomierzem czasami przestaje chodzić. W moim przypadku podłączenie pod komputer nic nie dało (od tego zresztą zacząłem) natomiast lekkie uderzenia w ten czujnik przenosiły się na wskazania obrotomierza.

Mitsubishi Pajero 2,5Tdi, Problem Z Obrotami I Obrotomierzem.

Mitsubishi pajero 2,5tdi, problem z obrotami i obrotomierzem. Przestał działać gdzie szukać przyczyny? About press copyright contact us creators advertise developers terms privacy policy & safety how youtube works test new features press copyright contact us creators.

Przelutowalem Plyte Deski I Na Jakis Czas Pomoglo Ale Zaczelo Sie Znowu.

2012 mitsubishi pajero sport · suv · jarak yang sudah ditempuh 90.000 kilometer. Mam od jakiegos czasu problem z obrotomierzem. Jeśli nie akceptujesz powyższych informacji, prosimy o kontakt z administracją w celu usunięcia konta.

Potrzebuje Informacji Dotyczących Licznika W Mitsubishi Colt Z 1990 Roku.

Czy jest ktoś zorientowany skąd sygnał bierze obrotomierz w pajero ii 2,8 td '97rok ? Problem z obrotomierzem więc problem wygląda tak że czasami obrotomierz się sam wyłączy później sam się znów włącza, nie jest to związane z żadnym innym zdarzeniem. Na pewno nie jest to czujnik gdyz po uderzeniu w zegar raz zadziala a raz nie.

8.2, Inaczej Post Trafi Do Kosza, Manta.

Can you help to suggest what else to look for?. Witam mam problem z obrotami w mitsubishi pajero 2,5 tdi rok 1994 na zimnym silniku obroty 900 jak się zagrzeje wskakują na 1200 i tak zostaje, oraz problem z obrotomierzem czasami przestaje chodzić. 8.2, inaczej post trafi do kosza, manta.

8.2, Inaczej Post Trafi Do Kosza, Manta.

About press copyright contact us creators advertise developers terms privacy policy & safety how youtube works test new features press copyright contact us creators. W moim przypadku podłączenie pod komputer nic nie dało (od tego zresztą zacząłem) natomiast lekkie uderzenia w ten czujnik przenosiły się na wskazania obrotomierza. Mitsubishi pajero 2,5tdi, problem z obrotami i obrotomierzem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *