Nie Rowne Obroty Suzuki Gsx. A potem zsynchronizować gaźniki, drugą przyczyna może być układ wydechowy. Od razu silnik zaczal pracowac rowniutko wiec od razu sie przejechalem.

Suzuki GSXX 1000 K4 Platerów Sprzedajemy.pl
Suzuki GSXX 1000 K4 Platerów Sprzedajemy.pl from sprzedajemy.pl

Dysza wolnych obrotów na 2 obroty. Generalnie auto jechało, jeździ normalnie, utrzymuje równe obroty itp. Gsx 600f '94 problem z silnikiem.

Nie Ma Śruby Do Regulacji Obrotów Bo Zajmuje Się Tym Zawór Regulacji Wolnych Obrotów I Robi To Za Ciebie.

Od razu silnik zaczal pracowac rowniutko wiec od razu sie przejechalem. Suzuki dr 125 '97 nie wychodzi na obroty. Gsx 600f '94 problem z silnikiem.

Rowne Obroty Na Luzie, Lepszy.

Problem znika gdy silnik się rozgrzje, ale nie całkowicie do konca. Motorek mial nierowne wolne obroty, wiec wymienilem swiece. Hyundai lantra nie równe obroty na zimnym silniku.

Zacznij Od Świec I Synchronizacji Przepustnic.

Przez byszwa » 10/11/2010, 13:17. Prosze o pomoc bo nie wiem o co chodzi. Rok temu kupiłem suzuki dr 125 z 1997r, niestety motor był totalnie wyjeżdżony (bierze olej, palił około 6l/100km) więc postanowiliśmy go doprowadzić do stanu używalności.

A To Było Tak, Że Jeździłem, Jeździłem Przyjechałem Do Domu, Zgasiłem, Wyciągnąłem Gaźnik, Przeczyściłem, Założyłem, Odpaliłem I Było Do Dupy.

Wymieniliśmy pierścienie i gumki na zaworach jednak olej dalej bierze (planowana wymiana tłoka) jednak. Mam auto hyundai lantra z silnikiem osmio zaworowym 1500cm na pełnym wtrysku paliwa w zwiąsku z tym mam pytanie, dlaczego na zimnym silniku wolne obroty raz są szybkie raz za niskie i tak na zmiane co 5 sekund. Silnik pracował nierówno, niezbyt wkręcał się na obroty a gdy z nich schodził zawieszał się na około 3 tys na kilka sekund, do tego nie chciał przyspieszać głównie przy około 7 do 9 tyś obrotów, dopiero później uzyskiwał moc.

Dysza Wolnych Obrotów Na 2 Obroty.

Endriu333 » 3 sty 2021, o 13:57. Zaczął na wolnych straszliwie przebierać nie chodzi równe, potrzebował bym org ustawień jakie powinny być na śrubie składu mieszanki i iglicy na zestawie nr.1 patrząc na nr dysz. Motocykl miejski klasy 125 cm3, utrzymany w stylistyce nowoczesnego nakeda.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *