Olej Do Skrzyni Biegów Toyota Avensis. Volkswagen passat i został po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowany w lipcu 1972 roku. Rocznik 2004, pierwsza rejestracja 2005.

Olej przekładniowy do TOYOTA Avensis III Sedan (T27) 2.2 D
Olej przekładniowy do TOYOTA Avensis III Sedan (T27) 2.2 D from www.autodoc.pl

Samochody osobowe » toyota 3 750 zł. Toyota avensis t25 po kolizji!!! Płyn do automatycznej skrzyni biegów.

Najlepsze Oferty W Atrakcyjnej Cenie.

Z tego powodu, samochód ten znajduje się w kręgu zainteresowań wszystkich tych, którzy szukają kompaktowego auta używanego i z różnych powodów omijają produkty grupy volkswagena. Żarówka w5w 12v cardos aow5 już od 0,99 zł sprawdź opinie i porównaj ceny w 2 sklepach oferty z działu motoryzacja na ceneo.pl Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji.

Zakup Auta To Inwestycja Na Lata, Dlatego Radość Klienta Z Bezpiecznego I Sprawdzonego Samochodu Jest Dla Nas Największą Satysfakcją.

Samochód zużywa od 4,7 l/100 km i emituje od 107 g/km co2. Nissan pathfinder 2.5 anglik 7 osobowy mały przebieg. Automatyczna skrzynia biegów sprowadzony z niemiec opłacony gotowy do rejestracji.

Silniki Benzynowe 1.8 (Do 2004 Roku) Brały Na Potęgę Olej.

Od tego czasu cały czas u jednego właściciela. Volkswagen passat i został po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowany w lipcu 1972 roku. Stan dobry, gotowy do jazdy.

Wyrażenie Zgody Jest Dobrowolne, Bez Twojej Zgody Nie Będziemy Wysyłać Ci Takich Informacji.

Kolor biały, środek czarny niezniszczony. Płyn do automatycznej skrzyni biegów. Toyota przez lata starała się utrzymywać dobrą opinię o modelu avensis, naprawiając te auta na swój koszt często nawet już po upływie gwarancji.

Zobacz Gałki W Gałki I Mieszki Skrzyni Biegów Z Kategorii Wyposażenie Wnętrza Na Allegro.pl.

Zbiornik paliwa mieści 35 litrów. Klimatyzacja manualna, czujniki cofania, przód i tył abs srs esp. Rocznik 2004, pierwsza rejestracja 2005.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *