Peugeot 206 Licznik Kilometrów Nie Działa. Mam peugeota 206 2.0hdi 2000rok. Zdjąć daszek wyjąć szybkę z licznika która jest przymocowana do obudowy na zatrzaskach przekręcić wskazówkę palcem do końca do lekkiego oporu a potem o jeszcze o tyle ile brakuje do prawidłowej pozycji przy 0.

Peugeot 206 Licznik Kilometrów Nie Działa
Peugeot 206 Licznik km nie wyświetla nic elektroda.pl from www.elektroda.pl

Peugeot 206 2000r 1.9 diesel licznik nie działa witam ostatnio zakupiłem peugeota 206 1.9d z 2000roku i licznik w nim wogóle nie działa tzn. Problem tyczy się tylko w naliczaniu kilometrów. Problem jest taki że gdy silnik się zagrzeje przestaje działać prędkościomierz i auto gaśnie podczas hamowania na biegu jałowym po czym odpala bez problemu po przejechaniu tak kilku kilometrów licznik zaczyna działać i auto nie gaśnie.

Spójrz Na Bouton Licznik Konserwacji, Który Będzie Dostępny W Prawym Dolnym Rogu Wyświetlacza Liczba Kilometrów.

Problem tyczy się tylko w naliczaniu kilometrów. Witam peugeot 306 1,9 td 97r. Prędkościomierz, obrotomierz, wskazówka paliwa i licznik kilometrów(ten jest cyfrowy) licznik jest na 2 wtyki dodam że silniczki obrotomierza i prędkościomierza są dobre (nic się tam nie oderwało ani nie.

Po Odpaleniu Zimnego Silnika Np.

View, print and download for free: Witam mam problem z peugeot 206 1.1 sw 2004r nie działa dmuchawa na żadnym biegu chodzi tylko na krótko oraz nie działa licznik, obrotomierz, wskaźnik temperatury wody oraz nie wskazuje ilości paliwa. Wszystko w zasadzie działa ale właśnie licznik elektroniczny nie liczy kilometrów.

Peugeot 206 1.1 2000R Witam Witam Mam Taki Problem Z Licznikami Nie Działa Mi Prędkościomierz Mam Inny Licznik Ponieważ W Starym Nie Działał Obrotomierz I Prędkościomierz A Teraz W Tym Nowym Tylko Prędkościomierz Nie Wiem Czy To Wina Licznika Czy Może Czujnika Prędkości Albo Kabli Kostek Złączek Poszukuje Jakiejś Porady W.

Mam pytanie odnośnie tych moich kilometrów, bo przestał też działać licznik pokazujący prędkość. Prędkościomierz , obrotomierz, wskazówka paliwa i licznik kilometrów(ten jest cyfrowy) licznik jest na 2 wtyki dodam że silniczki obrotomierza i prędkościomierza są dobre (nic się tam nie. Peugeot 206 sw 2003 instrukcja obsługi (in polish), 168 pages, pdf size:

Carmanualsonline.info Is The Largest Online Database Of Car User Manuals.

U mnie z kolei nie działa prędkościomierz (wskazówka leży cały czas w pozycji 'zero'), a licznik kilometrów pokazuje cały czas tę samą wartość (nie nalicza przejechanych kilometrów). Ilustrowana instrukcja krok po kroku:jak wymontować licznik peugeot 206.pdf. Problem jest taki że gdy silnik się zagrzeje przestaje działać prędkościomierz i auto gaśnie podczas hamowania na biegu jałowym po czym odpala bez problemu po przejechaniu tak kilku kilometrów licznik zaczyna działać i auto nie gaśnie.

Tak Zaczalem Czytac Starsze Posty I Wynikac Moze Z Tego Ze To Nie Dziala Ze Nie Ma Impulsatora W Skrzyni Biegów.

U mnie z kolei nie działa prędkościomierz (wskazówka leży cały czas w pozycji 'zero'), a licznik kilometrów pokazuje cały czas tę samą wartość (nie nalicza przejechanych kilometrów). Peugeot 206 sw 1.1 2004r nie działa dmuchawa na żadnym biegu tylko na krótko. Potem cofnąć do oporu przy 0.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *