Renault Laguna 1 Nie Wchodzą Biegi. Wrzucam 1 odpalam wjezdzam na miejsce parkingowe. Ogólnie ciężko wchodzą biegi wszystkie jak by jakiś był opór!!

Renault Laguna II Uszkodzona skrzynia biegów Lesica
Renault Laguna II Uszkodzona skrzynia biegów Lesica from sprzedajemy.pl

Odpowiedzi (1) renault scenic 2 1.9 dci rocznik 2003: Nie wiem czy skrzynia się kończy, czy może to jakaś. Renault laguna 2 ,2002 rok 1.8 16v.

Jadąc Autem I Skręcając W Lewo Silnik Zgasł A Na Desce Cała Elektryka Zgasła Na Chwile, Po Czym Silnik Odpalił.

Witam wina lezala w zabezpieczeniu mechanizmu roznicowego strona kierowcy. (5) golf vii nie wchodzą biegi. Gdy samochód jest wyłączony biegi wchodzą normalnie, jednak po uruchomieniu samochodu biegi sie nie przełączają i nie można wyłączyć biegu który ustawiło się przy wyłączonym silniku.

Renault Scenic 2 Zwarcie W Instalacji.

Jeśli za słabo wciśniemy pedał sprzęgła, to bieg nie wejdzie tak jak powinien. Też jest coś takiego że jak jadę na 4 biegu z prędkością 70 km/h i daje 5 to samochód się zachowuje jak bym nie dal wyższego biegu tylko niższy. Gasze silnik na sucho dziala ok wchodzą wszystkie.

Wymieniłem Narazie Linkę Od Sprzęgła Bo Ciężko Chodziło Teraz Jest Dobrze Ale I Tak Biegi Nie Wchodzą Sam Już Nie Wiem Bo Jak Już Pisałem Jak Ruszam To Biegi Wchodzą Wzorowo Tylko Gdy Redukuje Z 3 Na 2 To Ciężko Wbić Właśnie 2.

Wcześniej nic się nie działo, a pozostałe biegi wchodzą normalnie. Dzisiaj okazało się,że w czasie jazdy nie mogę wrzucić 5. Wrzucam 1 odpalam wjezdzam na miejsce parkingowe.

Iron1984 03 Kwi 2015 18:59 13260 34.

Auto kupione kilka tygodni temu, poczatkowo wszystko ok natomiast 2 tyg temu pojawił się następujący problem: I tak za każdym razem skręcając w lewo, w prawo nic się nie dzieje. Mam problem z renault scenic grand 2.0 dci 2006r.

Bardzo Dziękujemy Za Zaproponowanie Nowego Tematu!

Wrzucam wsteczny wyjeżdzam z miejsca parkingowego 3. Renault laguna 2 ,2002 rok 1.8 16v. Renault laguna 1.9 dci 2002r piwa:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *