Sterowanie Radia Z Kierownicy Blaupunkt Chevrolet. Adaptery da się połączyć ze wszystkimi modelami radyjek, które posiadają wejście na sterowanie z kierownicy, takie złącza posiada około 99% modeli dostępnych na rynku, m. Czy w tym radiu, które mam teraz jest jakiś moduł, który będzie wyrzucony razem z radiem czy będzie to na zasadzie wpięcia wtyczki od modułu, którą odepnę ze starego radia, do nowego?

Sterowanie z kierownicy. Forum Chevrolet Team Poland
Sterowanie z kierownicy. Forum Chevrolet Team Poland from forum.chevroletteampoland.com

Witam serdecznie chciałbym się dowiedzieć czy te radio blaupunkt melbourne 120 będzie współgrało z sterowaniem z kierownicy jak i z obrazem z nawigacji w moim citroenie c5 z 2002 roku. Chevrolet, forum, klub, fanklub, club, fanclub, samochody, forum chevroleta, klub chevroleta forum chevrolet :: Kierownica pochodzi z opla vectry b i500.

Chevrolet, Forum, Klub, Fanklub, Club, Fanclub, Samochody, Forum Chevroleta, Klub Chevroleta Forum Chevrolet ::

Przewody te potrzebne są momencie montażu nowego radia w samochodzie, po to by przyciski na kierowny dalej spełniały swoje funkcje. Witam serdecznie chciałbym się dowiedzieć czy te radio blaupunkt melbourne 120 będzie współgrało z sterowaniem z kierownicy jak i z obrazem z nawigacji w moim citroenie c5 z 2002 roku. Alpine, blaupunkt, kenwood, sony, gms, pionieer.

Witam Wszystkich.nie Dawno Kupiłem Radio Blaupunkt Tokyo 110 I Chciałbym Podłączyć Do Niego Wzmacniacz Blaupunkt Ema 255.Od Razu Piszę Że Jestem W Tym Zielony.chodzi Mi O To Że Nie Wiem Do Którego Z Kabli W Kostce Miałbym Podłączyć Kabel Od Sterowania Ze Wzmacniacza.wiem Gdzie.

Podłączenie wzmacniacza do radia blaupunkt tokyo 110. Witam wszystkich.nie dawno kupiłem radio blaupunkt tokyo 110 i chciałbym podłączyć do niego wzmacniacz blaupunkt ema 255.od razu piszę że jestem w tym zielony.chodzi mi o to że nie wiem do którego z kabli w kostce miałbym podłączyć kabel od sterowania ze wzmacniacza.wiem gdzie podłączyć kable cinch. Mam wrażenie, że moje radyjko blaupunkt dokonuje swojego żywota i będę musiał kupić coś nowego.

Oferujemy Usługę Podłączenia Funkcji Sterowania Nowopodłączonym Niefabrycznym Radiem.

Interfejs do sterowania przyciskami z kierownicy do samochodów różnych marek. Wyświetlanie od 1 do 20 (z 33 pozycji) stron: Jak sama nazwa wskazuje jest to adapter sterowania z kierownicy, który zachowuje funkcję fabrycznych przycisków przy kierownicy.bez tego adaptera przy wymianie fabrycznego radioodtwarzacza na jakiś inny stracimy niestety możliwość obsługi z kierownicy nowym radiem.

Na Kole Kierownicy *1 W Volvo (Z Cyfrową Szyną Danych Can) :

Alpine, blaupunkt, blow, caliber, clarion, gms, jvc, kenwood, kruger&matz, lg, panasonic, peiying, pioneer, sony, vordon, „chińczyki” i wszystkie te. Trzeba było oczywiście lekko dostosować obudowę pilota aby wszystko się zamknęło. Lybra 2.4 jtd, delta 1.8ie, thesis 2.4 jtd.

Wymiana Radia I Sterowanie Z Kierownicy.

(wybrane modele) alpine , blaupunkt (tylko !!! Kierownica pochodzi z opla vectry b i500. Jakie radyjko z cd i mp3 (ewentualnie usb) będzie pasować do lacetti ze sterowaniem z kierownicy?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *