Subaru Auto Wpada W Wibracje Przy Skręcaniu. Podczas parkowania / skręcania przy maksymalnie lub prawie maksymalnie skręconych kołach bez względu na to czy w prawo czy w lewo auto wpada w dziwne drgania wyraźnie słyszalne i wyczuwalne na kierownicy i generalnie wszędzie. Ożywię temat:) u mnie też pojawiły się od niedawna wibracje przy skręcaniu kół w prawo, jednak objawy są nieco inne niż opisane przez magg11.

Subaru zamiast Legacy kombi
Subaru zamiast Legacy kombi from www.auto-swiat.pl

Posiadam vw lt35 2.5tdi 83km 2002r. Bmw series 5 e39 ponownie wibracje nadwozia bmw e39 530d witam. Np 100 km/h jak zaczynam hamować to na pedale czuć tak jak bym miał abs a auto wpada w wibracje, wszystko zanika przy niższych prędkościach.

Co Może Być Przyczyną Drgań Przy Skręcaniu Kierownicą?

Witam mam utko z 2002 r 95km. Cz wrz 08, 2011 13:38 posty: Obserwuje w moim samochodzie taki efekt jak puszczam sprzeglo bez gazu (nawet powoli) to samochod wpada w drgania.

Jestem W Kropce, Już Mam Dość, Nie Dość, Że Rdzewieje, Że Musiałem Reanimować Napęd Wycieraczek, To Jeszcze Coś Mu Dolega.

Jakiś czas temu w mojej ocatvii uszkodzeniu uległ katalizator więc założyłem tzw uniwersalny zamiennik. Nie mam pojęcia co to może być, proszę o poradę. Czy to cos z tarczami ?

Witam Problem Pojawił Się Po Odebraniu Z Warsztatu (Wymiana Rozrządu I Regeneracja Wisko, Regulacja Zaworów ).

Ostatnio podczas jazdy niezależnie od biegu czy prędkości po odpuszczeniu gazu samochód wpada w wibracje wydobywają się z okolic skrzyni biegów, żeby wibracje ustaly należy wcisnąć sprzęgło i odpuścić, ale jak tylko doda się gazu przez moment czuć wibracje. Podczas skręcania w trakcie przyśpieszania z załączonym napędem 4×4 występują silne wibracje, jak 4×4 jest odłączone problemu nie ma. Najbardziej odczuwalene na 2,3 i 4 biegu.

Drgania Są O Tej Samej Częstotliwości W Tym Zakresie Obrotów Na Każdym Biegu Więc Odpada Problem Kół, Półosi, Przegubów I Innych Elementów.

Nawet by mnie to tak nie dziwilo ale mam nowe kolo 2masowe komplet sprzegla poduszki pod silnikiem oraz poduszke skrzyni. Np 100 km/h jak zaczynam hamować to na pedale czuć tak jak bym miał abs a auto wpada w wibracje, wszystko zanika przy niższych prędkościach. Vw lt35 wibracje przy odpuszczeniu gazu.

Dzień Wcześniej Wymieniałem Olej W Automatycznej Skrzyni Biegów.

Otóż od kilku dni podczas przyspieszania bez względu na bieg auto wpada w bardzo wyczuwalne, niebezpieczne wibracje. Za generowanie drgań może odpowiadać niski poziom płynu hydraulicznego w układzie kierowniczym, awaria pompy wspomagania, skręcony lub zablokowany przewód wspomagania, jak również zużyte łożysko koła czy mechanizm różnicowy. Podczas parkowania / skręcania przy maksymalnie lub prawie maksymalnie skręconych kołach bez względu na to czy w prawo czy w lewo auto wpada w dziwne drgania wyraźnie słyszalne i wyczuwalne na kierownicy i generalnie wszędzie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *