Subaru Forester Ii Typowe Usterki Wady Awaryjność. Debiutowi pierwszego na świecie silnika diesla o przeciwsobnym układzie cylindrów, jednostki 2.0 d zaprezentowanej przez subaru towarzyszył duży szum medialny. Wcześniej miałem już praktycznie załatwionego subaru outback bo wcześniej jeździłem dwoma subaru forester.

Subaru Forester 2.0iL eBoxer test wersji Special
Subaru Forester 2.0iL eBoxer test wersji Special from magazynauto.pl

Dane techniczne subaru forester 2.0 xt. Od jakiegoś czasu chodzi mi to po głowie i mnie męczy. Korozja zaciskòw, wysoka temperatura przy hamowaniu przezco uszkadzają się łożyska.

Motor Psuł Się Na Tyle Często, Że Już Po Dwóch Latach.

Tak naprawdę są to spory, których nikt dotąd nie rozstrzygnął. 177 kw (240 km) / 5 600 obr/min. Odpowiedzieć na pytanie, co jest lepsze:

W Zamian Będzie Cieszyć Tonami Przyczepności, Precyzyjnym Układem Kierowniczym I Rasowym Bulgotem Silnika Bokser.

Tymczasem testowany przez nas model xv z nowoczesnym dieslem pod maską zupełnie tego nie potwierdził. Wady, zalety, typowe usterki, sytuacja rynkowa dacia logan 1.0 tce lpg 100 km. Silnikom subaru trudno cokolwiek zarzucić pod kątem niezawodności:

Na Forum Co I Rusz Pojawia Się Wątek I Przypadek Padniętej Uszczelki Pod Głowicą W Silnikach 25 Z Turbo.

Samochody marki subaru od wielu lat są kojarzone z solidnością i ponadprzeciętnie wysoką wytrzymałością. Modele z 2006r biorą olej, na 1000 km potrafią spalić 1 litr oleju. W tych jednostkach dochodziło do pękania wałów korbowych lub też bloków silników.

Padają Opinie Że Jest To Wina Wady Fabrycznej Tego Silnika I Subaru Dało Ciała.

Wysokie przebiegi nie stanowią wyzwania nawet dla odmiany boxer diesel, która w poprzedniku generowała niemałe kłopoty z pękającymi głowicami lub wałami korbowymi. Sprawdź raporty spalania, wady, zalety, typowe usterki i oceń czy warto kupić to auto. Jednostka dawała kierowcom imprez, legacy, outbacków i foresterów moc, oszczędność i… serię poważnych problemów technicznych.

Zazwyczaj Myśląc O Samochodach Subaru, Oczami Wyobraźni Widzimy Ryczącą Imprezę (W Niebieskim Kolorze Ze Złotymi Felgami) I Młodzieńców Ubranych W Charakterystyczne Niebieskie Polary Z Logo Firmy, Albo Model Forester O Wyglądzie Prawdziwego Samotnika Pokonującego.

Będąc jeszcze na etapie zakupu samochodu, możemy porównać dane pochodzące ze znanego urzędu dozoru technicznego tuv wykonane w okresie od lipca 2013 do czerwca 2014, dzięki którym powstała poniższa lista najmniej awaryjnych samochodów. Wiem, bo mam taki, kupiony w salonie, w kraju. Można to naprawić, ale jest to drogie i.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *