Subaru Forester S Turbo Podlaczenie Zegara Doladowania. 300+ i 300isa to to samo nie był bym taki pewny bo nie każdy plus da się zaktualizować do isa a różnica jest niewielka poza dodatkowymi tak ważnymi korektami od obrotów, korektami temperatury i ciśnienia. Autko nie jest jednak seryjne, ma blok silnika z sti i troche poprawiony program.

Jak Podłączyć Wskaźnik Doładowania Turbo? - Forum.vwgolf.pl
Jak Podłączyć Wskaźnik Doładowania Turbo? – Forum.vwgolf.pl from forum.vwgolf.pl

Na hamowni wykazalo ponoc 211 koni a ja planuje docelowo zapodac mu ecu z wrx i wystroic na ok 240 koni. 1994 cm3 fuel supply system : 245 nm (3200 rpm) transmission :

16 Valves Turbo Torque :

About press copyright contact us creators advertise developers terms privacy policy & safety how youtube works test new features press copyright contact us creators. Subaru dropped the forester 20xt turbocharged model in 2019 with the new model change and we understand why. Aby ustawić minuty na 00 zgodnie z sygnałem radiowym wystarczy wcisnąć reset.

Find The Car That's Right For You!

Please note that you need chrome to watch it at the moment. 4 cylinders (flat configuration) volume : Ostatnio mialem robiony pomiar i wyszlo, ze doladowanie jest na poziomie 0.55 bara, przy czym w srodkowej czesci obrotow jest ciut za wysokie afr, a.

Subaru Forester Turbo Xt Is A Reliable Sporty And Comfortable Suv The.

About press copyright contact us creators advertise developers terms privacy policy & safety how youtube works test new features press copyright contact us creators. 1994 cm3 fuel supply system : In ordrer to know performances (speed, acceleration) and specs about cars and compare them

A Short Test Ot The Theta S 360 Cam.

Jest szereg plusów na starszej płycie gdzie niestety tylko jest mapa. S turbo engine power : 300+ i 300isa to to samo nie był bym taki pewny bo nie każdy plus da się zaktualizować do isa a różnica jest niewielka poza dodatkowymi tak ważnymi korektami od obrotów, korektami temperatury i ciśnienia.

244Hp/310Nm Stb Ecu + Td04 And 0.9Bar Boost, Backfire

Zakupilem forestera s turbo z 2002 roku. Mozna liczyc na taka informacje? Na hamowni wykazalo ponoc 211 koni a ja planuje docelowo zapodac mu ecu z wrx i wystroic na ok 240 koni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *