Volkswagen Swieci Sie Kontrolka Katalizatora. Auto to vw passat 2.0 tdi z 2012 roku przejechane ma 236 000 km. Kontrolki w samochodzie mogą wprawić w zakłopotanie nie tylko początkującego kierowcę.

Trwałość klocków i tarcz Forum.VWGolf.pl
Trwałość klocków i tarcz Forum.VWGolf.pl from forum.vwgolf.pl

Kontrolka silnika w rzeczywistości informuje o wykryciu niezgodności elektrycznej przez sterownik silnika, która ma bezpośredni wpływ na jego osiągi i skład emisji spalin. Masz rację, czujnik padł, a po ponad 2000km zabiło filtr. Elektryk powiedział że sonda jest ok a po podłączeniu komputera wyświetlil 3 błedy w tym 2 dotyczące niskie ciśnienie paliwa.

Volkswagen Passat B5 Kontrolka Check Witam.

Kontrolkę check engine wywołać może tak błaha rzecz jak otwarty zbiornik paliwa, ale również poważniejsza jak awaria sondy lambda, uszkodzony przepływomierz, zużyty katalizator czy świece zapłonowe. Aby uniknąć niebezpiecznych sytuacji podczas jazdy w utrudnionych warunkach drogowych warto jak najszybciej umówić się do warsztatu na naprawę układu kontroli trakcji. Jest ich przecież tyle, że czasem aż trudno się połapać, co która z nich oznacza.

Jazda Z Zapaloną Kontrolką Przez Dłuższy Czas, Nie Jest Rozsądnym Wyjściem.

Po zjechaniu na parking i odpaleniu ponownie silnika wyświetliła się informacja emission garage, kontrolka silnika nie gaśnie. Dlaczego świeci się kontrolka filtra cząstek stałych? Pojawienie się charakterystycznej kontrolki akumulatora na desce rozdzielczej samochodu nie wróży nic dobrego i w większości przypadków oznacza konieczność przerwania podróży.

Od Zdjęć I Filmów Po Prognozę Usterek I Dane Techniczne.

Auto to vw passat 2.0 tdi z 2012 roku przejechane ma 236 000 km. Zapalenie kontrolki kontroli trakcji może być spowodowane awarią układu abs, uszkodzonymi czujnikami prędkości kół lub uszkodzonym modułem kontroli trakcji. Od porad i testów po dyskusje na forach i w społeczności kierowców.

Auto Nie Dymi, Nie Odczułem Również Spadku Mocy , Oprócz W/W.

00988,01504,00985,01506,01519,00446,02385,00154,02383,00664,01406,01407, po wykasowaniu błędów kontrolka zniknęła ale zapaliła się przy ponownym uruchomieniu silnika.według kodów błędów kombinuję że może to wszystko wina słabego akumulatora.nie. Jeśli kontrolka świeci się przez dłuższy czas, nie gaśnie po ponownym uruchomieniu silnika, wtedy należy udać się do mechanika (znajdź warsztat). Tematy o kontrolka epc silnik, seat cordoba14.

Przyczyną Takiego Stanu Może Być Zaśniedziały Styk Lub Niewielka Wilgoć Przy Wtyczkach.

Może ktoś z forumowiczów miał podobny problem? Vw golf plus 1.6 benzyna + gaz 4 327 witam! Zurzycie paliwa jest w normie (średnio 8.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *