Volkswagen Touran Z Gazem Opinie. Patrząc na auto, staram się je widzieć oczami potencjalnego klienta. W niemczech, jest to równoznaczne z wydatkiem 3 euro.

Volkswagen Touran Z Gazem Opinie
Używany Volkswagen Touran I (20032015) opinie, dane from www.wyborkierowcow.pl

Dałbym sobie spokój z nim patrząc na to ile kosztuje. Patrząc na auto, staram się je widzieć oczami potencjalnego klienta. Od kilku miesięcy jestem szczęśliwym właścicielem tourana 1.6 fsi 2005r.

Jest Jednym Z Najtańszych W Eksploatacji Pojazdów Na Rynku.

Samochód użytkował będę na krótkie odcinki do 5 km, sporadycznie dłuższe trasy. Jak się używa tempomatu i super lekko dotyka gazu to można osiągnąć wyniki rzędu 7,5l. Super autko z przebiegiem 78000.

Części Samochodowe » Osobowe 29 Zł.

Chciałbym kupić touran z silnikiem 1,9 tdi, jednak martwią mnie późniejsze koszty eksploatacji i ewentualnych napraw, rozważam również zakup wersji benzynowej. Pod tym względem, eco up! To wszystko przy całkiem niewielkich wymiarach autka.

Możesz Zdjąć Nogę Z Gazu I W Tym Samym Momencie Na Tym Samym Przełączniku Wciśnij (W Niektórych Modelach.

Z wykształcenia mechanik i menedżer, z zawodu redaktor, a na co dzień miłośnik motoryzacji, który nie lubi płynąć z prądem. Zafascynowany techniką, nie lubię samochodów koncepcyjnych, a moi koledzy twierdzą, że jestem zbyt pragmatyczny. Zadbany z gazem bez korozji.

Korzystając Z Gazu, Samochód Jest W Stanie Przejechać 380 Km, Zaś Na Benzynie Kolejne 220.

Volkswagen touran 1.6 benzyna 102 km idealny pod gaz/lpg z niemiec opłacony zamiana raty. Jak masz już powyżej 30km/h włącz tempomat (pojawi się zielna ikonka) 3. Tempomat działa jedynie powyżej 30km/h.

Od Kilku Miesięcy Jestem Szczęśliwym Właścicielem Tourana 1.6 Fsi 2005R.

Do samochodów z wielopunktowym wtryskiem. Różnica między mocą na gazie a benzynie wynosi 0.4km. Do samochodów wyposażonych w wielopunktowy wtrysk benzyny z katalizatorem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *