Wymiana Sprężyn Tył Renault Clio Ii. Obydwie sprężyny śrubowe tylnego zawieszenia powinno wymieniać się jednocześnie. Siłowniki tylnej klapy padają zimą, a dzieje się to wtedy, gdy przy dużym mrozie otwieramy klapę i na siłę podnosimy ją do góry.

Wymiana amortyzatorów tył >> Renault Clio 2 Poradnik
Wymiana amortyzatorów tył >> Renault Clio 2 Poradnik from club.autodoc.pl

Od spodu odkręcasz śrubę mocującą amortyzator (zdaje się że klucz 16) odkręcasz a amortyzator sam wyjdzie. Byłem z tym u kilku mechaników i wszyscy mówili, że sprężyny są ok i ten typ jest taki miękki i tak ma. Obydwie sprężyny śrubowe tylnego zawieszenia powinno wymieniać się jednocześnie.

Są To Pliki Instalowane W Urządzeniach Końcowych Osób Korzystających Z Serwisu, W Celu Administrowania Serwisem, Poprawy Jakości Świadczonych Usług W Tym Dostosowania Treści Serwisu Do Preferencji Użytkownika, Utrzymania Sesji.

3)odkręcić dół amorów żeby belka opadła? W bagażniku zdejmujesz gumowe grzybki z amorów i odkręcasz śrubę. Obydwie sprężyny śrubowe tylnego zawieszenia powinno wymieniać się jednocześnie.

Procedura Wymiany Jest Taka Sama Dla Lewych I Prawych Sprężyn Śrubowych Tylnego Zawieszenia.

Ja mam obniżane (sprężynami z renault) clio ii lf autko mam od 5 lat sam zmieniałem sprężyny zrobiłem 80tyś i nic się nie pierdzeli, a stare leżą w dobrym stanie na półce. Byłem z tym u kilku mechaników i wszyscy mówili, że sprężyny są ok i ten typ jest taki miękki i tak ma. Obydwie sprężyny śrubowe tylnego zawieszenia powinno wymieniać się jednocześnie.

Z Przodu Trzeba Wyjąć Całą Kolumnę Mc Phersona I Wyjąć Starą Sprężynę I Zastąpić Nową.

Więc mój pomysł wygląda następująco: Przez przemuss » 28 lis 2013, o 20:44. Witam, mam zamiar wymienić tylne sprężyny samodzielnie i mam parę pytań do tych co są już obeznani w temacie jak to zrobić.

Wymiana Tylnych Amorów Jest Prosta Jak Budowa Cepa.

Obydwie sprężyny śrubowe tylnego zawieszenia powinno wymieniać się jednocześnie. Od spodu odkręcasz śrubę mocującą amortyzator (zdaje się że klucz 16) odkręcasz a amortyzator sam wyjdzie. Właśnie wtedy ulegają uszkodzeniu siłowniki i po pewnym czasie sieknie z nich olej.

Procedura Wymiany Jest Taka Sama Dla Lewych I Prawych Sprężyn Śrubowych Tylnego Zawieszenia.

Bardzo prosta wymiana tylnych spręzyn w lagunie iii.potrzebny podnośnik trochę uwagi i zrobione 🙂 Forum renault | renault thalia | tylne zawieszenie siedzi serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. 2 poluzuj śruby mocujące koło.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *