Zawór Pompy Powietrza Wtórnego Subaru Forester. 50,00 zł x 10 rat raty zero szczegóły w ofercie. Pompa powietrza wtórnego subaru forester sg 2.5xt.

SUBARU IMPREZA FORESTER ZAWÓR POMPY WTÓRNEGO POWIETRZA 2.5
SUBARU IMPREZA FORESTER ZAWÓR POMPY WTÓRNEGO POWIETRZA 2.5 from e-subaru.pl

Pompa i zawory pracuja, a powietrze przez pierwsze 60 sek po rozruchu zimnego powietrza ucieka przez aluminiowe rurki odkrecone od glowicy (tam gdzie zostaly przykrecone zaslepki) nie wywala bledow, bo pompa i zawory , a w jednym z nich czujnik cisnienia, pracuja, jedyny minus pompa pracujaca po rozruchu silnika, a wlasciwie powietrze,. Tak wiem, jest błąd ortograficzny w słowie wtórnego. Mam forestera (rocznik 2007) od roku i ostatnio pierwszy raz zaświeciła mi się pomarańczowa kontrolka ecu, podpiąłem się i odczytałem błędy:

Zawór Egr 14831Aa180 Subaru Forester 2.5 Xt 06 07.

Pompa powietrza wtórnego subaru forester sg 2.5xt. Tym symbolem wyróżniamy najlepsze sklepy w allegro. Tak wiem, jest błąd ortograficzny w słowie wtórnego.

Możesz Znaleźć Zawór Powietrza Wtórnego , Która Będzie Pasowała Do Twojego Subaru Forester I (Sf) Poprzez Skorzystanie Z Wyszukiwarki Za Pomocą Numeru Rejestracyjnego Lub Bezpośredniego Modelu Auta.

Mniej więcej w rocznicę zaczęły się problemy: Zawór powietrza wtórnego dla subaru forester, sklep online najlepszych części zamiennych marki układ wydechowy │ niedrogie oryginalne części zamienne zawór powietrza wtórnego dla subaru forester ! Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

50,00 Zł X 10 Rat Raty Zero Szczegóły W Ofercie.

Pompa powietrza wtórnego 14828aa030 subaru forester. Gdy kupujesz od super sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów. Porady ze strony ekspertów od części samochodowych.

A Czy Są Sprawne, Tego Nie Wiem, Możesz Podjechać I Sprawdzić Osobiście.

Szybkie wyszukiwanie części zamiennych subaru forester sg pompa powietrza wtórnego, łatwe zamawianie i szybka dostawa w całej europie! Nowy oryginalny zawór pompy wtórnego powietrza. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa.

Najczęściej Kupowane Części Zamienne Pompa Powietrza Wtórnego Do Subaru Forester Wysokiej Jakości I W Niskich Cenach Są Przedstawione Tutaj, W Naszej Kategorii Moduł Pompy Powietrza Wtórnego.

Pompa i zawory pracuja, a powietrze przez pierwsze 60 sek po rozruchu zimnego powietrza ucieka przez aluminiowe rurki odkrecone od glowicy (tam gdzie zostaly przykrecone zaslepki) nie wywala bledow, bo pompa i zawory , a w jednym z nich czujnik cisnienia, pracuja, jedyny minus pompa pracujaca po rozruchu silnika, a wlasciwie powietrze,. Cena za 1 szt pasuje do modeli: Ja mam zawory zdemontowane z forestera 2.5 xt 2006, u mnie rozpadła się pompa powietrza i wymontowałem wszystko.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *