Awaryjne Otwieranie Bagażnika Volvo S40 2013. Moj problem polega na tym ze pilot nie dziala od pewnego momentu a jak. Przed przystąpieniem do uzupełniania paliwa należy pamiętać o wyłączeniu nagrzewnicy zasilanej paliwem!

zamek klapy Skoda Octavia 2 II kombi 7584772594
zamek klapy Skoda Octavia 2 II kombi 7584772594 from archiwum.allegro.pl

Volvo s40 ii 2006 2.0 benz. Czy ktoś miał już taki problem co może być tego przyczyną jakiś bezpiecznik czy to raczej wina zamka proszę o pomoc i z góry. Przycisk do otwierania bagażnika (na desce) może nie działac przy zamkniętym z pilota aucie.

Czy Ktoś Miał Już Taki Problem Co Może Być Tego Przyczyną Jakiś Bezpiecznik Czy To Raczej Wina Zamka Proszę O Pomoc I Z Góry.

Posiadam volvo s40 2009 rok, bagażnik umarł, nie reaguje w ogóle na pilot natomiast w środku nie mam rączki do otwarcia bagażnika od środka. Poza tym można odkręcić klamkę od zewnątrz i zewrzeć odpowiednie kabelki i klapa się otwiera, ale to w v50. Odwiedź profil zobacz posty prywatna wiadomość użytkownik romeo.

Moj Problem Polega Na Tym Ze Pilot Nie Dziala Od Pewnego Momentu A Jak.

Witam, mam problem z otworzeniem bagażnika w volvo s 40, kupiłem i zainstalowałem nowy zamek oraz nowy mikrostyk i nic dalej nie działa, sprawdzałem prąd na obu kostkach i podaje 12v co sugeruje, że bezpieczniki i kable są ok. Naciskanie przycisku na pilotach (obu) nie skutkuje niczym. Zamknięta klapa bagażnika od 8 miesięcy.

Brak Oryginalnego Pilota., Gdzie Znajduje Się Odbiornik Pilota Zamykania Drzwi.

Co ciekawe raz w przeciągu tego okresu nastąpiło w aucie jakieś zwarcie i po zgaszeniu silnika światła się nadal paliły i podkusiło mnie wtedy żeby otworzyć bagażnik i o dziwo zadziałało. Przed przystąpieniem do uzupełniania paliwa należy pamiętać o wyłączeniu nagrzewnicy zasilanej paliwem! Czy posiada ktoś schemat, jakiś filmik cokolwiek, co pokaże w jaki sposób mam odkręcić zamek od środka?

Volvo S40 Ii Ms [ S40 2006R] Nie Otwiera Się Klapa Bagażnika Witam Mam Problem Z Klapą Bagażnika W Volvo.

A jak wciskam przycisk otwierania dachu otwierają się przednie szyby. Odblokowanie bagażnika 1.kluczyk inteligentny trzeba mieć przy sobie. Dziś chciałem włożyć akumulator i otworzyć auto i ku mojemu zdziwieniu kluczyk w klapie bagażnika.

Tematy O Volvo Otwieranie Drzwi Pilota, Volvo V40 2000R Nie Działa Zamek Bagażnika Oświetlenie Wnętrza Radio I Zegar, Volvo V70 Benz 2000R.

Bagażnik trzeba otworzyc ręcznie a przy zamkniętym aucie trzeba najpierw otworzyć auto i ręcznie otworzyć bagażnik. Jedyny zgrzycik to ten bagażnik. About press copyright contact us creators advertise developers terms privacy policy & safety how youtube works test new features press copyright contact us creators.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *