Bmw 1.8 Valvetronic Nie Odpala Smierdzi Paliwem. Intensywny zapach benzyny w samochodzie, nawet w gorący słoneczny dzień, nie jest zjawiskiem normalnym. Przez zaba84 » 03 sie 2008 19:31.

EcoFuel Marek Bezubik Posts Facebook
EcoFuel Marek Bezubik Posts Facebook from www.facebook.com

Pompka paliwa jest pod tylną kanapą moim zdaniem powinno być ja słychać lecz po przekreceniu kluczyka czy odpaleniu autka cisza. Awarie elementów układu zapłonowego to jedne z najczęstszych przyczyn nierównej pracy silnika o zapłonie iskrowym. Audi q3 to jeden z tych modeli, w których montowano trefne silniki ea888 (2.0 tfsi) i ea189 (2.0 tdi).

Bmw E46 2.0D 1999R Ciężko Pali Nie Słychać Pompki Paliwa Powietrze W Wężach.

To pierwsza jednostka bmw, w której firma zastosowała system valvetronic sterujący wzniosem zaworów. Chyba zaduzo pali 1.8 m40. Zapachu paliwa w kabinie nie można ignorować, nie jest to rzecz normalna.

Przez Zaba84 » 03 Sie 2008 19:31.

Bawarka e36 1.8 i 93 rok. Opary paliwa z baku w sprawnym aucie nie powinny przedostawać się do kabiny. Srednie spalanie pokazywal mi ok 22l/100km ale skalibrowalem go i teraz pokazuje ok 17l/100km i niechce zejsc.

Pompka Paliwa Jest Pod Tylną Kanapą Moim Zdaniem Powinno Być Ja Słychać Lecz Po Przekreceniu Kluczyka Czy Odpaleniu Autka Cisza.

Obserwując zmiany zachodzące w trendach panujących w motoryzacji na przestrzeni ostatniej dekady, można dojść tylko do jednego (dla wielu dość przykrego) wniosku ? Moje auto to bmw e36 1.8is coupe m44 od 3 lat jest w nim instalacja gazowa stag. Paliwem waliło w aucie że masakra.

Taki Sam Problem Rano Źle Odpala Odpali Zgasnie Odpali Zgasnie Zimnmy Nie Ma Mocy Jak Ciepły Ok Siłe Ma I Odpala Ładnie.

Śmierdzi benz w środku rano. Paliwem smierdzi wewnatrz auta a nie pod maską. Przedostawanie się oparów paliwa do kabiny jest możliwe, gdy w.

Witam Dym Pojawia Sie Przy Odpalaniu I Znika.

Spaliny w układzie wentylacji mogą być jednak także oznaką problemów z uszczelką głowicy. Jestem juz tak zdesperowanyze postanowiłem wymienic wszystkie węże. Intensywny zapach benzyny w samochodzie, nawet w gorący słoneczny dzień, nie jest zjawiskiem normalnym.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *