Cewka Zapłonowa U6005 Citroen C3. Cewka zapłonowa citroen c2 c3 i c4 i 1.4 16v. Nie lekceważ przepisami bezpieczeństwa, regularnie wykonuj przegląd wszystkich układów swojego samochodu i ufaj tylko najlepszym producentom, produkcję których możesz kupić w naszym serwisie.

Cewka zapłonowa citroen peugeot oryginał valeo 245097
Cewka zapłonowa citroen peugeot oryginał valeo 245097 from www.kolmot.com.pl

Dziś wyjąłem ją z samochodu i sprawdziłem jej rezystancje. Części samochodowe » osobowe 80 zł. Witam, mam problem z określeniem czy cewka zapłonowa jest sprawna.

Darmowa Dostawa, Pomoc W Dopasowaniu Części.

Oprócz tego cewka zapłonowa citroën c3 i hatchback (fc_, fn_) niskiej jakości może się stać przyczyną wadliwego działania silnika. Witam szukałem podobnego tematu ale nie znalazłem dlatego założyłem w lexi pokazuje mi wypadanie zapłonu na cylindrze nr 2 i byłem u mechanika i mówił że albo listwa siedzi albo czujnik położenia wałka rozrządu autem nie szarpie tylko obroty falują na zimnym silniku i teraz nie. Bez niej niemożliwa jest praca silnika, ale niekiedy dochodzi do awarii jednej z kilku cewek i tym samym silnik pracuje, ale nieprawidłowo.

Cewka Zapłonowa Citroen C2 C3 I C4 I 1.4 16V.

Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Części samochodowe » osobowe 80 zł. ( citroen xsara picasso ) cewka zapłonowa.

Nie Lekceważ Przepisami Bezpieczeństwa, Regularnie Wykonuj Przegląd Wszystkich Układów Swojego Samochodu I Ufaj Tylko Najlepszym Producentom, Produkcję Których Możesz Kupić W Naszym Serwisie.

Cewka zapłonowa citroen c2 c3 i c4 i 1,4 16v kfu. Cewka zapłonowa jest odpowiedzialna za wytworzenie prądu, potrzebnego to utworzenia iskry na świecy zapłonowej. Witam, mam problem z określeniem czy cewka zapłonowa jest sprawna.

Cewka Zapłonowa Citroen C4 Picasso 1.8 16V.

Cewka zapłonowa citroen c3 1.4 2006 r. Cewka zapłonowa dla citroёn c3 i hatchback (fc, fn) 1.4 i benzyna od rok 02.2002 73 km informacje: Grupa cewka zapłonowa stan produkt nowy, oryginalny, zapakowany.

Przyspieszając Na Zimnym Silniku Mój Picasso 1.8 16V 2000R Czasem Skacze Do Przodu.

Znajdź swój model samochodu i rozpocznij wyszukiwanie odpowiednich części: Świeca zapłonowa do citroën c3, koło / mocowanie koła do citroën c3, pióro wycieraczki do citroën c3, świeca żarowa do citroën c3, filtr oleju do citroën c3, cewka zapłonowa do citroën c3, tarcza hamulcowa do citroën c3, popychacz zaworu do citroën c3, zarówka lampy kierunkowskazu do citroën c3, zestaw klocków. 1 wrzesień 2015, 11:58 cewka zapłonowa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *