Cieknie Olej Na Łączeniu Skrzyni Z Silnikiem Jeep Grand Cherokee. Dzień dobry, mam przyjemność sprzedawać jeepa grand cherokee z którym wraz z rodziną spędziliśmy ostatnie dwa lata. Na potwierdzenie transakcji zawsze wydajemy dowód zakupu w formie paragonu lub faktury vat, a każda cena skrzyni biegów to cena brutto.

Nieszczelna Skrzynia Biegów – Czyli Gdzie Szukać Przyczyny, Gdy Cieknie Olej? | Skrzyniezajac.pl
Nieszczelna Skrzynia Biegów – Czyli Gdzie Szukać Przyczyny, Gdy Cieknie Olej? | Skrzyniezajac.pl from skrzyniezajac.pl

Jeszcze jedna rzecz, może być problem. Opel zafira b cieknie olej pomiędzy skrzynią biegów i silnikiem. Od jakiegoś czasu, na desce, wyświetla mu się żółta kontrolka oznaczająca silnik.

Witam, Mój Kolega Posiada Jeepa Grand Cherokee 4,0 Benzyna Bez Gazu Z 2002 Roku.

Jeep grand cherokee, czarny, benzyna+lpg, 326 km, 5 654 cm3. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Olej mi cieknie na jej łączeniu z blokiem silnika.

Jak Są Zamienniki Tańsze To Ja Z Chęcią Kupie Ten Tańszy

Sprawdzasz czy spod korka lub filtru nic nie cieknie (trzeba wcześniej dokładnie wytrzeć stary olej bo się rozchlapie) przykręcasz. Widac ślady oleju na górze z lewej strony silnika. Na polaczeniu skrzyni z silnikiemprzy wiekszych predkosciach cieklo bo bylo bicie na swozniu laczacym skrzynie z motorem.

Opisywany Problem Dotyczy Tylko I Wyłącznie Zmiany Z 2 Na 3 Bieg I Przy Żadnej Innej Zmianie Biegu Nie Wyczuwa Się Nic.

Opel zafira b cieknie olej pomiędzy skrzynią biegów i silnikiem. Spalanie 10.2 litra na trasie 2 osoby skrzynia na dachu zzima. Jeep grand cherokee, swieci sie kontrolka oznaczajaca silnik.

Jeep Grand Cherokee Wk, Czyli Czy Suv Da Sie Lubic?

Przy łączeniu tak z 5 cm od góry silnika zaznaczyłem na zdjęciu pogladowo strzałką. Wlane pod korek w busku przejazd do kluszkowce. Trasa lekko górzysta i jechałem zaddupiami zgodnie z przepisami.

Był Już W Kilku Serwisach Jeepa I U Prywatnych Mechaników.

Mam pytanie czy ktoś uszczelniał obudowe do której jest wkręcany filtr oleju? Na potwierdzenie transakcji zawsze wydajemy dowód zakupu w formie paragonu lub faktury vat, a każda cena skrzyni biegów to cena brutto. W zeszłym roku wymieniałem olej w skrzyni ( z tego co wiem w warsztacie w którym nastąpiła wymiana używają mobile1 do skrzyń automatycznych) i po wymianie przejechałem ok 7 tys km, wiec to chyba nie wina oleju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *