Citroen C 3 1.4 I Rozrusznik Nie Kręci. Ilustrowana instrukcja krok po kroku:jak wyjąć rozrusznik citroen c3.pdf. Problem musiałem w miarę szybko rozwiązać, ponieważ samochód jest na sprzedaż.

Dziwny Problem Z Rozrusznikiem Peugeot 206 1.4Hdi 2005R. - Youtube
Dziwny Problem Z Rozrusznikiem Peugeot 206 1.4Hdi 2005R. – Youtube from www.youtube.com

Wsiadam, przekręcam kluczyk w pozycję pierwszą, wszystko gra, przekręcam na rozrusznik, jest cyk gdzieś pod deską rozdzielczą jak zwykle, gaśnie zegarek, odcina radio, jak zwykle, natomiast nie kręci. Po 5 minutach już nie odpaliłem. Zdaje się że aby dostać sie do rozrusznika niestety musisz wymontowac cały kolektor ssania i wszystko w jego okolicy bo rozrusznik jest pod kolektorem ssania,druga opcja wymontować przedni most (ta gorsz).co prawda nie mam pojęcia jak jest w modelu z motorem 2.5 tds bo mam 2.2 benz.a w nim dostępu innego do rozrusznika niet.opel.

Znajomy Co Robi Auta Obstawia Elektromagnes , Że Pod Obciążeniem Może Coś Tam Nie Stykać.

Koszt ok 50gr i było po kłopocie, bezpieczniki były w komorze silnika obok akumulatora,a sam bezpiecznik mało Nie wiem jak jest w c2,ale w c3 siedzi taki miniaturowy 25a nr 8 miałem to u taty w silniku c3 1,4 hdi objawy takie same jak u ciebie. C3 1.4 hdi nie odpala.

Te Złota Rączka To Po Co Pytasz!

Tak się niefortunnie złożyło, że problem nastąpił 5 maja, a 6 maja rozwaliłem sobie lewą dłoń i samemu nic bym z tym nie wykombinował, bo dostęp do rozrusznika jest delikatnie mówiąc przegrany. Wymiana rozrusznika citroen xsara 1.9d wjy dw8 b. Mam taki problem ze co jakiś czas nie moge odpalić auta tak jakby nie dochodziło paliwo, rozrusznik kręci.

Wszystko Wyczyszczone , Rozrusznik Sprawdziłem Bez Obciążenia Kręci Jak Szalony , Kupiłem Nowy Akumulator Bosch S5 , Wszystko Założone Do Auta I Nic , Dalej Nie Odpala , Słychać Takie Stuknięcie To Chyba Elektromagnes , Ale Nie Kręci.

Problem musiałem w miarę szybko rozwiązać, ponieważ samochód jest na sprzedaż. Citroen c2 1.4 hdi rozrusznik nie kręci. Zamawiałem też inne części, wszystko pasuje.

Sprawdź Ten Bezpiecznik Odpowiedzialny Za Rozrusznik.

Po 5 minutach już nie odpaliłem. Nie wiem jak jest w c2,ale w c3 siedzi taki miniaturowy 25a nr 8 miałem to u taty w silniku c3 1,4 hdi objawy takie same jak u ciebie. Witam,w citroenie c4 1.6 16v benzyna z 2006 roku nie mogę odpalić silnika.

Peugeot 307 1.4 8V 2001.

Po przekręceniu kluczyka w pozycję zapalania cyka w skrzynce bezpieczników pod kierownicą i koło akumulatora ale nie kręci. Takie tam o elektrowlączniku rozrusznika Miałem bardzo niski stan paliwa, wyłączyłem auto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *