Citroen C4 105 Tys Przebiegu. Na sprzedaż samochód osobowy marki citroen pochodzący z polskiego salonu. Dzięki niej można cieszyć się bezproblemową pracą jednostki napędowej.

Samochody Używane Citroen C4 Picasso Automat | Autocentrum Aaa Auto
Samochody Używane Citroen C4 Picasso Automat | Autocentrum Aaa Auto from www.aaaauto.pl

Sprawdź więcej ofert dla citroën c4 cactus, wielkopolskie. Metoda ta wymaga jednak dużej wiedzy. Niestety nie mogę pochwalić tego silnika przy przebiegu 89 tys.

Zł Pozwoli Na Zakup Ok.

Kilometrów to nic wyjątkowego w ogłoszeniach. Jej zaniechanie może doprowadzić do całkowitego zniszczenia silnika. Sprzedam citroen c4 kupiony w salonie w 2016r i serwisowane po dziś dzień.

Sprawdź Więcej Ofert Dla Citroën C4 Cactus, Wielkopolskie.

Na sprzedaż samochód osobowy marki citroen pochodzący z polskiego salonu. Wszystko chyba zależy od tego jak pasek jest poprowadzony po kolach zębatych i rolkach. Zerwanie paska rozrządu przed terminem jego wymiany.

A W Błędach Historycznych Bsi, Widać Błędy Z Przebiegami Mniej Więcej Tak:

Km 1 właściciel bez wypadkowy 130 tys przebiegu el. Metoda ta wymaga jednak dużej wiedzy. Wśród ogłoszeń motoryzacyjnych zamieszczonych na naszym portalu znajdziesz oferty sprzedaży tego wyjątkowego pojazdu.

130 Tyś 190 Tys 140 Tyś 150 Tyś 160 Tys 180 Tyś 190 Tyś 170 Tys Błędy Są Typu Brak Połączenia Z Jakimś Kalkulatorem, Błąd Szyby Itp Nie Są To Błędy Pojedyncze, Wpisałem Ogólny.

Lub od 645 pln /mc oblicz ». Uszkodzony był wczesniej dach bo spadła gałeż na ogródkach działkowych i z tego powodu obniżyłem cene o 10 tyś zl. Oto 15 najpopularniejszych kompaktów do kupienia z drugiej ręki.

Auto W Ciągłej Eksploatacji Kupione Przy Przebiegu 68.000.

Zapytaj sprzedającego o możliwość prezentacji wideo. Doszło do uszkodzenia silnika i konieczności jego. 2010 170 000 km diesel kompakt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *