Co Robić Seby Samochód Nie Gasl. Sama jazda na benzynie, nic nam nie powie. Po 3 msc wysłał mi pismo ze samochód mu sie zepsuł i trzeba naprawić uszczelkę pod głowicą i zada kasy o demnie za naprwe.

Łopanie, a kto panu tak spier... auto Joe Monster
Łopanie, a kto panu tak spier… auto Joe Monster from joemonster.org

Musisz najpierw zakręcić gaz na butli, potem wypalić resztki i zobaczymy jak będzie zapalał po postoju. Po 3 msc wysłał mi pismo ze samochód mu sie zepsuł i trzeba naprawić uszczelkę pod głowicą i zada kasy o demnie za naprwe. Witam posiadam fiata seicento 1,1 2001 rok.

Kobiety Mogą Przyjść, Zobaczyć Kosmetyki Z Mary Key I Spróbować Jak One Działają.

Sama jazda na benzynie, nic nam nie powie. 5 • strona 1 z 1. Witam posiadam fiata seicento 1,1 2001 rok.

Fiat Seicento 1,1 Rok 2001.

Mam pytanie, co ja mam zrobić jak ja sprzedałem dobre auto które sprawdzał kupujący u swojego mechanika i przejechał na testach 70 kilometrow. Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną.masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu,. Silnik gaśnie, przestawienie rozrzadu, świecą się kontrolki.

Samochod Chodzil Jak Traktor Albo Gasl I Nie Chcial Zapalic, Ale Tylko Na Zimnym Silniku.

Witam mam problem z mercedes vito 2,2cdi 2001r. Szkoda tylko, że najpierw wymieniłem czujnik położenia wałka rozrządu za 200zł (aso), którego zwrócić nie można. A mianowicie moja insignia 2010 rok 1.8 benzyna z gazem gaśnie po wybiciu na luz, więc oddałem ja do mechanika który po wymianie cewki, świec, przeczyszczeniu przepływki wymienionej sondzie lambdzie stwierdził że.

Witam Posiadam Fiata Seicento 1,1 2001 Rok.

Trzeba takze baaardzo dokladnie oczyscic piaste przed zalozeniem nowej tarczy. Zaczęło się od palenia kontrolek układu kierownicy i poduszki powietrznej po czym samochód gasl i nie dało sie to odpalić. Akumulator wymieniony na drugi nic nie daje.

Mam Problem Z Moją Hondą Civic Vii Z 2002 Roku.

Na gazie przejechane 1800km i dotychczas bez problemu. Miałoby to na celu odciążenie spamu. No i mój stilo odpala jak ciepły tylko źle to wygląda długo kręci i się dusi cos przerywa jak by bul zapowietrzony,, z trudem ale odpadli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *