Fiat 500 X W Kolorze Czerwonym. Seria specjalna 500 będąca hołdem dla yacht club capri to także ukłon w stronę morza, począwszy od koloru niebieskiego dipinto di blu, nawiązującego do intensywnych barw morza w okolicach capri i ekskluzywnego świata żeglarstwa, z chromowanymi wstawkami na przednim grillu oraz obudowami lusterek i 16” felgami. Red będą zatem modele 500, 500x oraz 500l.

HECHT FIAT 500 RED SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY AKUMULATOROWY AUTO
HECHT FIAT 500 RED SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY AKUMULATOROWY AUTO from www.ewimax.pl

Nowy fiat 500 (red) fiat chce upowszechniać przesłanie (red), dlatego zdecydował się wprowadzić serię specjalną do całej rodziny pięćsetek. Niech dzień matki trwa jeszcze dłużej! Fiat 500 bev hatchback bev 95 km (red) mvs:

Autoryzowany Dealer Fiat Ganinex Oferuje Samochód Do Zamówienia Fabrycznego:

Samochód świeżo sprowadzony od pierwszego właściciela. Fiat 500 bev hatchback bev 95 km (red) mvs: Dedykowana tapicerka w kolorze czarnym z włóknami seaqual®, monogramem fiat, czerwonymi lamówkami i dedykowanym logo.

To Wszystko Możesz Mieć, Gdy Wybierzesz Nowego Fiata 500 Od.

Spraw w prezencie przyjemność z podróżowania najbardziej uroczym samochodem na świecie! Auto bardzo zadbane pod kątem wizualnym, jak i mechanicznym. Wróć do ogłoszenia fiat 500x używany oryginalny czerwony fiat 500x 1,6 110 km rocznik 2016 fiat 500x 49 999 pln

Nowy Fiat 500 (Red) Fiat Chce Upowszechniać Przesłanie (Red), Dlatego Zdecydował Się Wprowadzić Serię Specjalną Do Całej Rodziny Pięćsetek.

Środek auta utrzymany w pedantycznym stanie. Duże koła, solidne wykonanie i trwałość z jednej strony, a estetyka wykonania z drugiej zapewniają pełną radość z użytkowania. Głęboka czerwień kolor pasji i kultowy styl fiata 500:

Każdy Z Nich Wyposażony Jest W Elementy, Które Pomagają Utrzymać Samochód W Czystości.

Tapicerka bez dziur, palm itp. Samochód świeżo sprowadzony od pierwszego właściciela. Nowe fotele z tapicerką w kolorze czarnym lub czerwonym z włókna seaqual®, z monogramem fiat, czarnymi lub czerwonymi lamówkami i dedykowanym logo.

Już Dziś Podaruj Bezpieczeństwo, Wolność I Beztroskę.

Niekonwencjonalny wariant, inny sposób na doświadczenie stylu nowego fiata 500. Od miesiąca jeżdżę czarnym fiatem 500 w kolorze czarnym, wersja 1.4 lounge. Szary mineral (205) kolor wewnętrzny:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *