Getback Prezes Ma Zwrócić Porsche. Sąd apelacyjny w warszawie przedłużył w czwartek tymczasowe aresztowanie wobec byłego prezesa zarządu getback, kondrada k. Sąd okręgowy w warszawie jego wniosku nie uwzględnił, a prokurator wniósł o przedłużenie mu izolacji o kolejne pół roku.

Porsche Macan Turbo Od Porsche Exclusive
Porsche Macan Turbo Od Porsche Exclusive from moto.pl

Termin rozprawy wciąż nie został wyznaczony, sąd rozważa rozszerzenie składu orzekającego. Getback może zwrócić więcej pieniędzy. Zarząd zrzuca odpowiedzialność na banki

Sprawę Można Zwrócić Prokuraturze Do Uzupełnienia Tylko Wtedy, Gdy Uzupełnienie Ewentualnych Braków Przez Oskarżyciela Miałoby Ten Proces Przyspieszyć.

Getback jest obecnie numerem dwa na polskim rynku wierzytelności, ale do 2019 roku zamierza zostać jego liderem. Biznesmen przebywa w areszcie od czerwca 2018 roku. Konrad k., były prezes getbacku, przebywa w areszcie od czerwca 2018 r.

W Odpowiedzi Na Pytania Sii, W Dniu 15 Marca Prezes Spółki Getback Udzielił Wyjaśnień, Publikując Ich Treść Na Stronie Spółki.

Mimo upływu 10 miesięcy od skierowania aktu oskarżenia w sprawie tzw. Sąd ustalił, że rozpocznie postępowanie dowodowe od przesłuchania oskarżonych. Według informacji dgp, prokurator ma zwrócić się do sądu o przedłużenie aresztu dla głównego oskarżonego konrada k., założyciela i byłego prezesa getback, który przebywa w nim od czerwca 2018 roku.

Zarząd Zrzuca Odpowiedzialność Na Banki

W izolacji przebywa od czerwca 2018 roku, a w sierpniu sąd przedłużył mu areszt do 11 marca przyszłego roku. Nie inaczej jest w przypadku getback. Wartości nominalnej sprzedanych im obligacji getbacku.

Święczkowski Dodał, Że W Sprawie Afery Getback Zostanie Jeszcze Skierowany Do Sądu Niejeden Akt Oskarżenia.

Komisja nadzoru finansowego nałożyła kary finansowe na byłych członków rady nadzorczej getback. O podjęcie takich kroków wniosły do prokuratury osoby, które uważają, że od nich wyłudzono środki finansowe. Niestety raczej nie… a zachowanie kursu jedynie to potwierdza.

Sprawę Można Zwrócić Prokuraturze Do Uzupełnienia Tylko Wtedy, Gdy Uzupełnienie Ewentualnych Braków Przez Oskarżyciela Miałoby Ten Proces Przyspieszyć.

Sprawę można zwrócić prokuraturze do uzupełnienia tylko wtedy, gdy uzupełnienie ewentualnych braków przez oskarżyciela miałoby ten proces przyspieszyć. Został zatrzymany na warszawskim lotnisku. Oferta akcji sięgnie miliarda złotych, z czego połowa trafi do spółki z przeznaczeniem na dalszy rozwój biznesu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *