Honda Accord 2.0 2013 R Jaki Rozrząd. Załóżmy, że nie mam książki serwisowej. To wciąż jeszcze stosunkowo świeży model i jednocześnie ostatni accord w historii marki honda, jaki oficjalnie sprzedawano w europie.

Honda Accord 2.0 2013 R Jaki Rozrząd
Honda Accord 2.0 Executive for sale in Gauteng Auto Mart from www.automart.co.za

Jest uznawany za niezwykle niezawodny, choć ma też pewne wady. Oryginalnie były montowane różne paski, zależnie od lat produkcji. Mam samochód honda accord 97 rok 2.0 16v do tej pory niezawodny,oddałem samochód na wymianę uszczelki pod głowicą,paska rozrządu i od tej pory zaczęły się problemy z samochodem raz odpala raz nie brak pracy pompy brak iskry kreci i nic po wymianie brak zielonej kontrolki z kluczykiem.

Zestaw Rozrządu Honda Accord Civic Rover 2,0 Ina.

Stan nowy producent części japan line. Domyślam się że nie jesteś jego pierwszym właścicielem? Zakupiłem hondę accord vi i mam zamiar wymienić w niej rozrząd.

Podobne Tematy Do Honda Accord 2.0 00R.

Accord 2.0 spala średnio 6,9 l/100 km. Jednak zestaw ten zawiera tylko pasek i jego napinacz. Jest uznawany za niezwykle niezawodny, choć ma też pewne wady.

8 S, 9,0 L/100 Km I 227 Km/H.

Honda crv for dummies) no to jestem po wymianie obu łańcuchów, napinaczy, ślizgów i prowadnic. Poszedłem więc do sklepu i zamówiłem kompletny zestaw contitech. Jak sprawdzić czy był rozrząd wymieniany ?

Załóżmy, Że Nie Mam Książki Serwisowej.

Mam samochód honda accord 97 rok 2.0 16v do tej pory niezawodny,oddałem samochód na wymianę uszczelki pod głowicą,paska rozrządu i od tej pory zaczęły się problemy z samochodem raz odpala raz nie brak pracy pompy brak iskry kreci i nic po wymianie brak zielonej kontrolki z kluczykiem. Accord to auto trwałe, niestety jeśli jednak już zdarzy się mu jakaś usterka to jej naprawa będzie nas słono kosztować. With the 2.0 version update, carlinkit is an advanced standard in terms of stability, compatibility, and performance.

A Jak Wchodzi To W Jaki Sposób?

Pierwsze 4 były samochodami globalnymi, jednak kolejne zostały rozdzielone na modele oferowane w:. Od tego czasu do salonów trafiło już aż 8 generacji tego auta. Honda » rozrząd civic 7 2004 rok 2.0 160 koni pomocy !!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *