Jak Podłączyć Sterownik Centralnego Zamka Ford Focus. Posiadam focusa 99r 1.4, jest w nim centralny zamek ale bez pilota, chciałbym dołożyc jakiś uniwersalny sterownik z pilotem do niego i prosilbym o opinie. Jak podłączyć sterowanie centralnego zamka w vw polo 2005.

Sterownik centralnego zamka ford mondeo mk3
Sterownik centralnego zamka ford mondeo mk3 from automotorpad.com

Witam, posiadam forda focusa 1 z 99r , posiadam centralny zamek i nie dawno założyłem uniwersalny sterownik do centralnego zamka z pilotem. Możesz obserwować tylko 300 wyszukiwań jednocześnie. Jak podłączyć sterowanie centralnego zamka w vw polo 2005.

Podłączając Sterownik Pod Kable Od Fabrycznej Centralki Bardzo Łatwo Ją Spalić.

Drzwi i bagaznik podłączony ale mam problem z podłączeniem swiatel kierunkowskazow. Jak podlaczyc kierunkowskazy do centralnego zamka w ford focus 99? Opiszę swój problem z nadzieją, że ktoś podpowie co zrobić.

Jak Kolega Przyzna Się Do.volkswagen Polo 6N:

Możesz obserwować tylko 300 wyszukiwań jednocześnie. 1.przewody szukaj w wiązce od drzwi kierowcy lub w lewym progu (cienkie). Posiadam focusa 99r 1.4, jest w nim centralny zamek ale bez pilota, chciałbym dołożyc jakiś uniwersalny sterownik z pilotem do niego i prosilbym o opinie.

Focus Mki Uniwersalny Sterownik Centralnego Zamka Stermax.

Witam, posiadam forda focusa 1 z 99r , posiadam centralny zamek i nie dawno założyłem uniwersalny sterownik do centralnego zamka z pilotem. Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy cię mailowo. Kupiłem uniwersalny sterownik centralnego zamka na 2 piloty.nie do końca wiem jak go podłączyć.oryginalnie posiadam zamek centralny sterowany z kluczyka.wszystkie kable do podłączenia znajdują się przy nogach kierowcy.oryginalnie zamek sterowany jest minusem.proszę o pomoc.

Jak Podłączyć Sterowanie Centralnego Zamka W Vw Polo 2005.

W poradniku tym, pokażemy, w jaki sposób zmontować centralny zamek w volkswagenie polo 6n w wersji 3. By dalej dodawać kolejne wyszukiwania usuń coś z listy obserwowanych wyszukiwań. Możesz obserwować tylko 300 wyszukiwań jednocześnie.

Reszta Śpi Jak Do Tej Pory.ford Focus Sterownik Centralnego Zamka Witam Mam Pytanie Co Do Mojego Centralnego Zamka.wiem Że Na Pewno Jest Wiele Postów Z Problemem Podobnym Do Mojego A Sprawa Wyglada Tak Że Nie Moge Zamknąć Drzwi Z Kluczyka Po Obu Stronach A Otworzyć Moge Bez Problemu Moje Pytanie Jest Takie Czy Tan Oto Sterownik.

Możesz przejrzeć swoje obserwowane wyszukiwania. Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy. Fabrycznie w aucie był centralny z kluczyka, postanowiłem dokupić sterownik na pilota.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *