Land Rover Dlawi Przy Dodawaniu Gazu. Odpowiedzi (5) audi a4 b5 1995: The author of the last post:

Pojazd Range Rover HSE Lakier Niebieski
Pojazd Range Rover HSE Lakier Niebieski from www.odix.eu

Visit profile view posts private message the user romeo. ( land rover freelander ) dziwny dzwięk przy dodawaniu gazu. Profesjonalna instalacja auto gaz do land rover range rover 4.2 2006r cena, opinie, sprawdź!

( Land Rover Freelander ) Dziwny Dzwięk Przy Dodawaniu Gazu.

Pływak sprawdzony i jest ok. Wskaźnik paliwa i wyświetlacz nie dziala. Do tego doszedł wyświetlacz, który najpierw informował o braku paliwa mimo.

Montaż Lpg Do Marki Land Rover Range Rover 4.2 2006R!

Taki dźwięk przy dodawaniu gazu sygnalizuje prawdopodobnie poluzowaną którąś ze świec. Dziwny swist przy dodawaniu gazu pozniej przestaje a4 b7 2.0tdi auto nie straciło mocy Przerywa przy dodawaniu gazu dlawi sie jakby jakas cewka przerywała.

Profesjonalna Instalacja Auto Gaz Do Land Rover Range Rover 4.2 2006R Cena, Opinie, Sprawdź!

Land rover 1.8 1999r benzyna, szarpie na gorącym silniku. Przy dodawaniu gazu słychać świsty z lewej strony. Visit profile view posts private message the user romeo.

Witam Jestem Posiadaczem Samochodu Opel Vectra B Z Silnikiem 2.0 16V Od Pewnego Czasu Auto Strasznie Szarpie I Dlawi Sie Podczas Jazdy Na Trybie Gazowym Instalacja Jest Nowa Ma Okolo Miesiąca Co Moze Byc Przyczyna Ponadto Na.

Rover serii 200/25, mg zr i streetwise: Gdy gwałtownie nacisne pedał gazu to silnik przydusza sie (na zimnym i ciepłym silniku) a jak już osiągnnie powyżej ok.1500 obrotów to już jest ok, też jest jak osiągnie ok 4000 obrotów to takie szarpniecia jak by mu benzyny brakowało a i jak zmieniam bieg to niemoże ponizej 2000. Dokręcenie do 25kn wyeliminowało problem.

Rover Serii 200/25, Mg Zr I Streetwise:

Taka sytuacja ma miejsce i na benzynie i na gazie. Land rover range rover 4.2 2006r na gaz lpg to czysty zysk! Witam, tak jak w opisie słychać dziwny dźwięk przy dodawaniu gazu, przy delikatnej jeździe gdzie gaz jest lekko wciśnięty żeby utrzymać prędkość, niekiedy pr.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *