Mitsubishi Outlander 2014 Opinie Kierowców. Outlander to średniej wielkości suv produkowany przez mitsubishi od 2001 roku. Łączna ocena to 4.38 na 5.

CIAS 2013 2014 Mitsubishi Outlander I really hate
CIAS 2013 2014 Mitsubishi Outlander I really hate from flickr.com

To jednak nie oznacza, że na kierowców nie czekają drobne usterki. Kierowcy szczegółowo opisują doświadczenia, które zdobyli podczas eksploatacji tego samochodu. Łączna ocena to 4.38 na 5.

Używany Mitsubishi Outlander Iii Jest Pojazdem Trwałym.

Produkcję zakończono w połowie 2012 roku. 90 zobacz wszystkie oceny dla samochodu. Użytkownik czesław ocenił swój model na 4.50.

Posiadamy Opinie Dla 3 Generacji Samochodów Mitsubishi Outlander.

Ten po prostu przestaje się komunikować z autem. Mitsubishi outlander suv 5 drzwiowy. Wybierz konkretną generację mitsubishi outlander, aby poznać opinie kierowców na temat silnika, zawieszenia, wnętrza, komfortu jazdy, zużycia paliwa i innych parametrów.

Posiada System Wtrysku Bezpośredniego Common.

Posiadamy największą bazę ocen i opinii w polsce. Testy oraz wrażenia kierowców na temat poszczególnych wersji modelu mitsubishi outlander. Terenowy 2.4 i 16v 4wd 160km 118kw.

Auto Zmieniło Się Nieznacznie, Ale W Każdym Obszarze.

Samochód zbudowano na płycie podłogowej gs. Opisywane wersje w tej instrukcji to : Auto ma tyle wad co i zalet.

Kierowcy Szczegółowo Opisują Doświadczenia, Które Zdobyli Podczas Eksploatacji Tego Samochodu.

Co oceniają kierowcy użytkujący te samochody na co dzień? Zużycie średnie 5,79 l/100 km oraz 1,3 kwh/100 km. W 2009 roku przeprowadzono lifting, mocno zmieniając przednią część nadwozia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *