Renault Clio 3 Kasowanie Serwisu. W tym czasie cały czas obserwować wyświetlacz. Change oil soon lub podobnego.

RENAULT CLIO III d'occasion Clio III Tce 100 eco2
RENAULT CLIO III d'occasion Clio III Tce 100 eco2 from www.carizy.com

Tak jak w tytule.jak się przydało łapka w górę !!!if it was useful thumbs up Jeśli zapala się oil to znaczy że w silniku niebezpiecznie niski poziom oleju. O ile mi wiadomo clio ii nie mają takiej opcji jak kasowanie inspekcji olejowej.

Jak Skasować Kontrolkw Serv Serwis W Renault Clio Ii.

3.wcisnąć i trzymać tenże guzik przez około 10s lub dłużej. Po włączeniu klimatyzacji wzrastają do ok.850 obr/mi. Prawdopodobnie bedziesz miał uszkodzoną sondę lambda, koszt sondy ok.200 zł.miałem podobną usterkę wymienił mi mechanik jest ok.sonda ta wyczuwa wszystkie zmiany u układzie spalin dlatego się zapala.ale te właśnie objawy ja też miałem.

2.Klikając Guzikiem Na Włączniku Do Wycieraczek Doprowadzić Do Komunikatu.

Udało mi się to dziś skasować inspekcję zaplanuj przegląd wg poniższej procedury: O ile mi wiadomo clio ii nie mają takiej opcji jak kasowanie inspekcji olejowej. O ile mi wiadomo clio ii nie mają takiej opcji jak kasowanie inspekcji olejowej.

Przebieg Do Wymiany Będzie Mrugać (20000 Lub 30000) Jak Przestanie Puszczamy.

Jeśli zapala się oil to znaczy że w silniku niebezpiecznie niski poziom oleju. Tak jak w tytule.jak się przydało łapka w górę !!!if it was useful thumbs up Jeśli zapala się oil to znaczy że w silniku niebezpiecznie niski poziom oleju.

Change Oil Soon Lub Podobnego.

Kasując sam komunikat ustawi się od nowa dystans do kolejnej inspekcji, a przebiegi dzienne i inne wskazania pozostaną tak jak są obecnie. Wrzucić pierwszy bieg (nie wiem czy to konieczne, ale. W tym czasie cały czas obserwować wyświetlacz.

W Sceniolu Ii Kasowanie Następuje Po Kilkusekundowym Przytrzymaniu Przycisku Na Manetce Wycieraczek, W Meganie Może To Być Tak Samo, Albo Jak Wyżej Napisano.

( renault clio ) kasowanie inspekcji olej clio iii. Reset wezwania serwisowego można wykonać bez komputera diagnostycznego. Jeśli zapala się serv problem leży po stronie elektryki, elektroniki, lub immo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *