Renault Scenic Czujnik Temperatury Zewnętrznej. Gdy różnica doszła do 10°c, postanowiłem w końcu coś z tym zrobić. Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy cię mailowo.

RENAULT SCENIC CZUJNIK TEMPERATURY ZEWNĘTRZNEJ 7263414595
RENAULT SCENIC CZUJNIK TEMPERATURY ZEWNĘTRZNEJ 7263414595 from allegro.pl

Znalazłem natomiast przelicznik w serwisówce megane ii dla czujnika temperatury zewnętrznej. Powietrza, który wyswietla sie na ekraniku w desce rozdzielczej wskazywal mi kosmiczne temperatury np 50 stopni celcjusza. Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy cię mailowo.

Gdy Pojawią Się Nowe Oferty Powiadomimy Cię Mailowo.

Lekarstwo na czujnik temperatury oraz inne styki. By dalej dodawać kolejne wyszukiwania usuń coś z listy obserwowanych wyszukiwań. Zaczęło się od jednego, dwóch stopni a później było już coraz gorzej.

Gdzie Znajduję Się Czujnik Temperatury Zewnętrznej W Renault Scenic 2 Z 2004R ,Szukam Ponieważ Wskazanie Z Wyświetlacza Jest Zaniżone O Ok 10 °C.

Witam, od niedawna posiadam renault clio 1.5 dci z 2006r. Ale niestety nie mam pojęcia jakie są prawidłowe wartości przy danej temperaturze. Wyświetlacz centralny wyświetla mi tylko godzinę a chciałbym też żeby wyświetlał temperaturę zewnętrzną.

Myśle Że Może Być Słaba Masa.

Renault (oryginalne oe) 135,00 zł. Znalazłem natomiast przelicznik w serwisówce megane ii dla czujnika temperatury zewnętrznej. Między 0 i 5 między 5400 i 6200.

By Dalej Dodawać Kolejne Wyszukiwania Usuń Coś Z Listy Obserwowanych Wyszukiwań.

Powietrza, który wyswietla sie na ekraniku w desce rozdzielczej wskazywal mi kosmiczne temperatury np 50 stopni celcjusza. Gdzie znajduję się czujnik temperatury zewnętrznej w renault scenic 2 z 2004r ,szukam ponieważ wskazanie z wyświetlacza jest zaniżone o ok 10 °c. Stan używany producent części renault oe numer katalogowy oryginału scenic i 1 2 ii megane clio 3 iii laguna, spalania stukowego temperatury powietrza

Między 6 I 10 Między 4400 I 5400.

Czujnik temperatury powietrza zasysanego renault laguna. Ewentualnie można dorwać kogoś z takim samym samochodem i sprawdzić doświadczalnie albo kupić nowy i sprawdzić. Czujnik temperatury zewnętrznej renault scenic.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *