Wymiana Filtra Paliwa Nissan Qashqai 1.6 Benzyna. Mam pytanie czy w 1.6 benzyna wymienia się filtr paliwa , jeśli tak to gdzie on jest zlokalizowany. Bosch 3 397 004 585.

Wymiana filtra kabinowego strona 3 Qashqai I [J10
Wymiana filtra kabinowego strona 3 Qashqai I [J10 from forum.nissanklub.pl

Właśnie wymieniłem olej i filtr oleju oraz filtr paliwa tyle że po wymianie tego ostatniego ( notabene strasznie drogiego prawie dwie stówki za niego trzeba było zapłacić ) zapaliła mi się lampka sygnalizująca olej w filtrze i. Ostatnio byłem u mechanika na wymianie oleju i filtrów i zamówił również filtr paliwa. Gdy przyszło do wymiany nie mógł znaleźć, coś posprawdzał w komputerze i stwierdził że w tej wersji fil.

Bosch 3 397 004 585.

W dciku kasowałem ręcznie, opis znalazłem gdzieś w necie, możesz tam też ustawić, za ile się zaświeci. Zalecany okres wymiany części w twoim samochodzie dla kategorii części filtr paliwa: Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Po Wymianie Filtra Paliwa W Qashqaiu 1,6 Zapaliła Sie Kontr.

Najlepsze oferty do filtr paliwa do nissan qashqai ii (j11) 1.6 dci olej napędowy 131 km. Rodzaj oleju (l.) pojemność 4,6 litr. Gdy przyszło do wymiany nie mógł znaleźć, coś posprawdzał w komputerze i stwierdził że w tej wersji fil.

Ekran Nawigacji Nissan Qashqai 2016 Problem.

Chodzi mi oczywiście o niezapowietrznie. Regularna wymiana filtrów paliwa i powietrza w naszym samochodzie może mieć duży wpływ na żywotność silnika i osiągi auta. Witam czy można samemu wymienić olej czy trzeba podłączyć samochód pod komputer.

Właśnie Wymieniłem Olej I Filtr Oleju Oraz Filtr Paliwa Tyle Że Po Wymianie Tego Ostatniego ( Notabene Strasznie Drogiego Prawie Dwie Stówki Za Niego Trzeba Było Zapłacić ) Zapaliła Mi Się Lampka Sygnalizująca Olej W Filtrze I.

Oe nissan filtr paliwa nissan qashqai j11 1.6 dci. 2,0 dci qashqai j11 1,5; Olej silnikowy do nissan qashqai.

Zakłada Zaczepia Górą O Wypust I Wciska Dołem Żeby Zaczep Zas.

Mam pytanie czy w 1.6 benzyna wymienia się filtr paliwa , jeśli tak to gdzie on jest zlokalizowany. (wypełnienie serwisowe), pojemność 5,6 litr. Qashqai ii (j11, j11_) 1.6 dci.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *